Yabancı Kadın Ünlüler

Kourtney Kardashian Kimdir?

instagram takipçi hilesi

kourtney kardashian 1
Tam adı: Kourtney Mary Kardashian / Kourtney Kardashian
Doğum tarihi: 18 Nisan 1979
Doğum yeri: Los Angeles, Kaliforniya, ABD
Boyu: 1,55 m
Burcu: Koç
Ailesi: Kris Jenner (Annesi), Robert Kardashian (Babası), Khloé Kardashian, Kim Kardashian, Kendall Jennar, Kylie Jenner, Rob Kardashian, Cassandra Marino, Brandon Jenner, Brody Jenner ve Burt Jenner (Kardeşleri)
Eşi: Scoot Disick (2006 ve 2015), Travis Barker (Nişanlısı) (2021)
Çocuk (ları): Mason Dash Disick, Reign Aston Disick, Penelope Scotland Disick
Mesleği: Manken, Oyuncu, Medya Kişisi
Aktif Yılları: 2005 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Kourtney Kardashian Kimdir? Kourtney Kardashian, Amerikalı oyuncu, manken ve medya kişisidir.

Kourtney Kardashian, 18 Nisan 1979 tarihinde ABD’nin Los Angeles kentinde dünyaya gözlerini açmıştır. Annesinin adı Kris Jenner, babasının adı ise Robert Kardashian’dır. Khloé Kardashian, Kim Kardashian, Kendall Jennar, Kylie Jenner, Rob Kardashian, Cassandra Marino, Brandon Jenner, Brody Jenner ve Burt Jenner isimlerinde kardeşleri vardır.

Televizyonda ilk kez 2005 yılında” Filthy Rich: Cattle Drive” adlı dizide yer aldı. Daha sonra oyunculuk kariyerine 2007 yılının Ekim ayında “Keeping Up with the Kardashians” adlı bir Amerikan realite dizisi ile devam etti. Kourtney, bu dizide ailesiyle birlikte yer aldı. Dizide annesi Kris, daha sonra adını Caitlyn olarak değiştiren üvey babası Bruce, kardeşleri Kim, Khloe, Rob ve üvey kız kardeşleri Kendall ve Kylie yer birlikte kamera karşısına geçti.

İlginizi çekebilir: Kim Kardashian Kimdir?

Bundan sonra sürekli olarak “Kourtney and Khloé Take Miami”, “Khloé & Lamar” ve ayrıca “Kourtney and Kim Take New York” da dahil olmak üzere çeşitli diğer spin-off’larda yer aldı. Daha sonra 28 Mart 2011 günü “One Life to Live” isimli bir pembe dizisinde konuk oyuncu olarak yer alarak oyunculuk kariyerinde çıkışını yaptı. Bu yapımda avukat Kassandra Kavanaugh rolünü canlandırdı.

2012 yılının Eylül ayında küçük kız kardeşi Kim Kardashian ile beraber “Kourtney and Kim Take Miami” adlı başka bir spin-off reality TV dizisinde yer aldı. Kısa süre önce 2019’da Amerikan gerçeklik televizyon dizisi “Flip It Like Disick” de kamera karşısına geçti.

İlginizi çekebilir: Kylie Jenner Kimdir?

Kourtney Kardashian,  sosyal medya platformlarında da oldukça popülerdir. 19 Ekim 2021 günü itibari ile İnstagram’da yaklaşık 147 milyon takipçisi vardır. İnstagram’ın yanı sıra, Twitter’da 26 milyondan fazla takipçisi ile Twitter’da da popülerdir. Ayrıca Facebook’ta 19 milyon takipçisi bulunmaktadır.

2006 ve 2015 yılları arasında Scoot Disick ile evliydi. Bu evliliğinden Mason Dash Disick, Reign Aston Disick ve Penelope Scotland Disick isimlerinde üç çocuğu dünyaya geldi.

Kourtney, bir süredir Travis Barker ile bir birliktelik yaşıyordu. Çift geçtiğimiz günlerde nişanlandı.

İlginizi çekebilir: Kendall Jenner Kimdir?

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu