Yabancı Kadın Ünlüler

Kimberley Garner Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Kimberley Garner
Tam adı: Kimberley Garner
Doğum tarihi: 7 Mart 1990
Doğum yeri: Kensington, Londra, İngiltere
Boyu: 1,7 m
Ailesi: Russell Garner (Babası), Geraldine Garner (Annesi), Christopher Garner (Kardeşi)
Sevgilisi: …
Mesleği: Tasarımcı, Model
Aktif Yılları: 2012 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Kimberley Garner Kimdir? Kimberley Garner, 7 mart 1990 tarihinde İngiltere’nin başkenti Lodra‘nın Kensington bölgesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Babasının adı Russell Garner, annesinin adı ise  Geraldine Garner‘dır. Christopher Garner isminde bir vardır. İlkokul eğitimini St. George Ascot Okulu’nda, lise eğitimini London Academy Of Music & Dramatic Art‘da, üniversitesi eğitimini ise London Royal Academy of Dramatic Art‘da tamamlamıştır.

Fotoğrafçılık, politika ve sanat eğitimi almıştır. 2012 yılında İngiltere’de yayınlanan “Chelsea Made In” isimli dizide rol almıştır. Bu dizi ile büyü bir ün kazanmıştır. Pek çok insan onu oyunculuk alanında ilerleyecek diye düşünürken o tasarım alanını tercih etti. Eğitim hayatının tamamladıktan sonra babasının şirketinde çalışmaya başladı.

Kimberley Garner, 2013 yılında “Kimberley Londra Ltd.” isimli bir şirket kurdu ve mayo tasarlamaya başladı. Garner, tek başına çıktığı tatilde kendi tasarladığı mayo ve bikinileri giyerek kendi reklamını yapmaktadır. “K” markası adı altında satılan mayo ve bikini modelleri, Agent Provecateur‘un en çok satan bikini ve mayo koleksiyonları arasında yer almaktadır.

Garner, geçtiğimiz günlerde kendi tasarladığı bikini modeli ile Miami’de bir plajda boy göstermiştir. Pek çok tasarımcı giydiği bikini modelini çok beğenmiştir.

Kimberley Garner’ın hayatına dair en güncel bilgileri, bu biyografi sayfasından takip edebilirsiniz. Yukarıda yer alan, Kimberley Garner’ın İnstagram, Facebook ve Twitter  ikonlarına tıklayarak sosyal medya hesaplarına erişebilirsiniz. Aşağıdan da videolarını ve fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Kimberley Garner Dizi ve Filmleri

  1. 2012 – Chelsea Made In (Televizyon Dizisi)

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu