Bilim ve Teknoloji

İnternet Gerektirmeyen 4 Muhteşem Android Oyunu

instagram takipçi hilesi

Uzun bir zaman boyunca dijital oyunlar için tek seçenek bilgisayardı fakat günümüzde oyun geliştirici şirketleri , mobil platformlarda da oyun severler için eşsiz bir oyun deneyimi sunmaya başladı.

Bu durumda ise akıllı cihazların donanım bakımından oldukça gelişmiş bir durumda olması. Günümüzde artık oyun severler boş zamanları değerlendirebilecek , her an her yer de oynayabilecekleri oyunları ve yeni oyunları tercih etme oranı her geçen gün artmaktadır.

Fakat bazı zamanlarda internet erişimimiz olmayabiliyor. İşte bu sebeple dünya çapında milyonlarca oyun severin gönlünde taht kurmayı başarmış internetsiz oynayabileceğiniz android oyunlar ;

Into The Dead

internetsiz android oyunlar 1

Ölümün içerisinde ! Biraz zombi avına çıkmaya ne dersiniz ?

Zombilerin istila etmiş olduğu bir dünyada helikopteri düşürülmüş olan karakterimiz , arkasında bulunan zombi ordusundan kaçmaya başlıyor.

Oyun boyunca yapmanız gereken yaşamaya devam edebilmek. Into the Dead’de hayatta kalma maceranızda silah ve köpek gibi eşyalar işinizi kolaylaştıracak.

Google Play Store’da en iyi geliştirici ve editörün seçimi gibi ödülleri almayı başaran oyun , ayrıca oynanması gereken oyunların arasında yer alıyor.

Oyunu hem internet bağlantısı ile hem de internet olmadan oynayabilirsiniz. Oyundan daha fazla zevk almak için , oyunu oynarken kulaklık takın ve karanlık boş bir oda da oynayın. Asıl eğlence şimdi başlıyor.

Asphalt 8 : Airborne

internetsiz android oyunlar 2

Etkileyici ses efektlerine ve profesyonel grafiklere sahip araba yarışı oyun . Mobil yarış oyunu denildiği zaman akla gelen ilk oyunlardan beri olan Asphalt 8 ; her zaman en iyiler arasında yerini almayı başarmış bir oyundur.

İnternetsiz olarak da oynanan oyun ayrıca internete bağlandığınız zaman da zorlu rakipler ile karşılaşabilirsiniz. Muhteşem araba modelleride görülmeye değer.

Angry Birds Action

internetsiz android oyunlar 3

Arcade tarzında aksiyon oyunu olan Angry Birds Action , internetsiz oyunlardan birisidir. Pinball konseptinde geliştirilmiş olan oyunda bu sefer kızgın kuşlar ile beraber yumurta toplamanız gerekmekte. Kuşları platformlar arasında bir top gibi sektirmeli , engelleri yıkmalı ve hedeflenmiş olan yumurta sayısını toplamanız gerekmekte.

Hammer Bomb

internetsiz android oyunlar 4

Arcade , aksiyon tarzında internetsiz android oyundur. Hammer Bomb , Minecraft ile başlamış olan piksel tabanlı oyun trendinin en güzel ve en başarılı örneklerinden sadece birisidir. Oyunda tehlikeler ile dolu labirentlerde size verilmiş olan görevleri yapmanızı gerekmekte. Her bölümde farklı sandıklar açarak silah ve bir sonra ki bölüme geçmek için gerekli olan anahtarları toplamanız gerekmekte.

 

https://www.youtube.com/watch?v=myHjfEVWGDI

Uzun süren yaz günlerini geçirmek için , plajda güneşlenirken zaman öldürmek için , durakta otobüs beklerken bu internetsiz android oyunları keyifle oynayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu