Sosyal Medya

Intagram Video İndirme Yöntemleri Neler? Instagram’dan Nasıl Video İndirilir?

instagram takipçi hilesi

Instagram video indirme yöntemleri en çok aranan sorgulardan biri oldu. Instagram’da gördüğümüz ve beğendiğimiz videoları nasıl indirebiliriz ? Instagram video indir seçeneği için ne yapmalı? Instagram’dan video nasıl indirilir? Instagram’dan video indirme yöntemlerini gelin birlikte bakalım:

Instagram kuşkusuz son zamanların en çok kullanılan ve zaman tüketilen sosyal medya platformudur. Günde milyonlarca fotoğraf paylaşılıyor ve milyonlarca video paylaşılıyor. Tam anlamıyla büyük bir okyanus. Zamanı video izlerken daha fazla geçiyoruz. Beğendiğimiz videoları indirmek istediğimizde de üzücü bir durumla karşılaşıyoruz. Ne yazık ki instagram’ın video indir seçeneği yok.

Ancak instagram video indir seçeneği sunmasa da video indirmek için alternatif uygulama ve yöntemlerle bu mümkün. İşte sizler için hazırladığım instagram video indirmenin nasıl yapıldığına dair yöntemleri aşağıda:

Instagram Video İndirme Yöntemleri Neler?

Instagram’dan video indirme seçeneği alternatif yöntemlerle hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde farklı şekilde bulunuyor. Tabi bilgisayar başında da bu mümkün.  İşte bu yöntemler:

Bilgisayarda, Instagram video nasıl indirilir?

instagram video indirme yontemleri neler 800x475

Instagram’dan video indirmek için bilgisayardan yapmak istiyorsanız çözümü var elbette. Adımlar halinde sizlere aktarayım:

  1. İlk yapmanız gerek indirmek istediğiniz instagram video bağlantı adresini yani URL‘sini almamız gerekiyor. Bunu yapmak için sağ tarafta üstte üç noktayı tıklayarak buradan kopyala seçeneğine tıklayın.
  2. Daha sonra ise downloadgram.com adresine girin.
  3. Kopyaladığınız llinki URL‘yi burada bulunan alana yapıştırın.
  4. Son olarak instagram’da o çok beğendiğiniz videoları bu şekilde indirmeye başladığınızı göreceksiniz. Kolay ve oldukça basittir. 

Android kullanıcıları Instagram ‘dan video nasıl indirebilir?

Mobil de android kullanıcıları içinde instagram video indirme yöntemleri mevcut. Bunun için bir uygulama edinmemiz gerekli. Uygulamalarla işler her zaman daha kolay ve basittir. Bunlardan özellikle QuickSave adlı uygulama,instagramda hem video hem de fotoğraf kaydetme , indirme özelliğine sahip.

quik save 450x675

Bu uygulamayı indirin. Ardından giriş yapmanızı isteyecek. Daha sonrasında da intagram anahtarını açmanız yani izin vermenizi isteyecektir. En sonunda da indirmek istediğiniz instagram videosunun URL’sini yukarıdaki işlem gibi , videonun sağ üstten bulunan üç noktasını tıklayıp, URL’yi kopyalayın. Ardından bu uygulamada istenilen yere yapıştırın ve videoları indirin.

QuickSave Instagram Fotoğraf ve Video indirme Programını indirmek için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli. 

download_android

iPhone’da Instagram videolarını nasıl indirebilirim?

quickly repost 450x600

Yine androiddeki gibi iOS yani iPhone kullanıcıları içinde, instagram videolarını indirmede kullanılan bir uygulama mevcut. Bu uygulama, Instant Save – Quickly Repost uygulamasıdır.

>Bu uygulamayı telefonunuza indirin> giriş isterse yapın ve instagram izninizi verin >istediğiniz videonun bağlantısını urlsini kopyalayın > ve tekrara uygulamamıza (Instant Save) geri döndüğümüzde karşımıza kopyaladığımız video çıkacak. > Dokunduğumuzda da galerimize eklenecektir.

Instant Save – Quickly Repost ,Instagram Fotoğraf ve Video indirme Programını indirmek için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli. 

app store

Evet yukarıdaki metotlarla instagramdan dilediğiniz fotoğrafları kolayca istediğiniz platformdan indirebileceksiniz. 

Sizin de paylaşmak istediğiniz bir yol veya bu yöntemlerde yaşadığınız sıkıntılar varsa aşağıdan yorum olarak bize yazın. Cevaplayalım veya diğer uzman kişiler bu içerikte sizlere cevap yazsın. Bu sayede bilginin paylaştıkça gücünden yararlanalım.

Kaynak
Kaynak

Hüseyin Kara

MaksatBilgi'de Genel Yayın Koordinatörüyüm . Aynı zamanda da MaksatBilgi'nin gelişimi adına, yazılarımla destek veriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu