Sosyal Medya

Instagram Profilinizi Profesyonelleştirmeniz İçin 6 Uygulama

instagram takipçi hilesi

Günlük hayatımızda en çok kullandığımız ve her an telefonumuzu açtığımızda ilk baktığımız sosyal medya mecrası Instagram‘da, sahip olduğunuz profilinizi süslemek için yardımcı olacak , uygulamaları derledik.

1- VSCO Cam

vsco cam

Hemen hemen herkesin aşina olduğu uygulama olan VSCO Cam uygulaması tüm dünyada büyük bir ilgi görmekte. Instagram’ da tema oluşturma akımına en güzel uyum sağlayan uygulamalardan biri olması VSCO Cam’ in en güzel özelliklerinden biridir.  İçeriğinde  çeşit çeşit birçok efekt barındırmakta. En güzel özelliği ise ücretsiz olması.

VSCO Cam İndir

google-play-indirapp store

2- Facetune

facetune

Fotoğraflarınızdaki kırmızı göz sorununu çözebilen,kendinizi iyi hissettirecek bir uygulama. Yüzünüzle ilgili birçok pürüzleri halledebiliyor. Yüz kusursuzlaştırma ve aydınlatma özelliğini içinde barındırıyor. Ve daha bir çok filtre ve özellik barındıran Facetune ücretli bir uygulama . Ama ücretli uygulamalar arasında fiyatının hakkını verebilen bir uygulamadır.

Facetune indir

google-play-indirapp store

3- SquareSize

SquareSize

Telefon ekranları büyüdükçe çekilen fotoğrafların boyutu da büyüyor haliyle. Bu sıkıntı anlarınızın her haliyle paylaşabilmenizi kısıtlıyor. Buna bir çözüm getiren uygulama SquareSize. SquareSize ücretsizdir ve kullanışlıdır.

SquareSize İndir

google-play-indirapp store

4-Easel

easel

Güzel bir söz aklınıza geldi veya başkasına ait güzel bir sözü instagram’da paylaşmak istiyorsunuz. Bu paylaşacağınız, sözü güzel bir arka planla süslemek ve ilgi çekici bir hal almasını sağlamak isterseniz bu uygulamayı mutlaka kullanmalısınız. Uygulama içinde çeşit çeşit yazı karakterleriyle yarattığınız fotoğraflarınızı sadece instagramda paylaşmakla kalmayıp bastırabilirsiniz. Aynı zamanda da Ücretsiz olması bu uygulamayı kullanmanız için bir neden daha olabilir.

5- Prisma

Prisma

2016 yazının en hitlerinden biri olan bu ücretsiz uygulamayı indirerek çektiğiniz tüm fotoğrafları bi sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

Prisma indir

google-play-indirapp store

6- Boomerang

Boomerang

Şimdiden herkesin aa evet biliyorum dediği ve belki de kullandığı bir uygulama. Hareketli fotoğraf özelliği kazandıran bu uygulama sayesinde birçok anı küçük hareketlerle hem canlandırmak hem de o anı hatırlamak için iyi bir araç olacak.

Boomerang indir

google-play-indirapp store

Kaynak
Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu