Sosyal Medya

İnstagram Karşılıklı Engel Kaldırma Hatası

instagram takipçi hilesi

Dünya genelinde aktif bir şekilde sevilerek kullanılan sosyal medya sitelerinden birisi olan instagram ne kadar eğlenceli bir platform olsa da bazen kullanıcılarını çileden çıkaracak hatalara neden olabiliyor. Paylaşım yapılan ve kullanıcıların birbirlerini takip etmesiyle daha da keyifli hale gelen instagram karşılıklı engel kaldırma hatası ise adeta kullanıcıların korkulu rüyası haline geldi diyebiliyoruz.

İnstagram Engel Kaldırmada Sorun Yaşıyorum

Daha önce birbirini takip eden ya da takip isteğini geri çevirerek her iki sürecin de sonucunda engelleme söz konusu oldu ise bu iki kişi birbirlerinin engellerini kaldırmak istediklerinde genelde ‘’ kullanıcı bulunamadı, kullanıcı hatası ‘’ gibi sorunlarla karşılaşmaktadırlar. Yani daha önce instagramda engellediğiniz birisinin engelini kaldırmak isteme eyleminizde istediğinizi yapamamanızdan bahsediyoruz. Engelleme kaldırma sorununu yaşayanlardan biriyseniz yapmanız gereken farklı çözüm yolları denemek olacaktır.

Peki, instagram karşılıklı engel kaldırma hatası   nasıl çözülür?

İnstagram Engel Kaldırma Sorununa Kesin Çözüm!

instagram engel

Öncelikli olarak yeni bir instagram hesabı açmanız gerekecek. Yeni oluşturduğunuz instagram hesabınız üzerinden daha önce engellemiş olduğunuz kişiyi takip etmeniz gerekiyor. Hem sizin mevcut hesabınızın bu yen profili takip etmesi, hem de sizi engelleyen diğer kişinin takip etmesi gerekiyor. Yeni açtığınız hesap üzerinden paylaşım yapın ve her iki kullanıcıyı da etiketleyin. Bu kişilere bildirim gidecek ve kişilerin etiketlerdeki isimlere tıklaması gerekecek. Daha sonra üç nokta simgesine tıklayarak ‘’ bu kullanıcı için engeli kaldır ‘’ seçeneğine tıklanması yeterli olacaktır.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu