Oyunlar

House of Gamers Nedir?

instagram takipçi hilesi

Ünlü Twtich yayıncılarını ve YouTube yayıncılarını dört hafta boyunca bir araya toplayarak tek bir çatı altında yaşamalarını sağlayan House of Gamers yayın hayatına başladı.

house of gamers nedir 2

House of Gamers Nedir?

Eski dönemlerde bir grup insanı bir eve koyarak onlar üzerinden program yapan biri bizi gözetliyor tarzı evlerine benzeyen bir projenin Türkiye’nin birbirinden ünlü yayıncıları arasında yapılması gerçekten güzel bir fikir değil mi sizce de?

29 Aralık 2017’de başlayan House of Gamers, tam olarak bu ihtiyacımızı karşılıyor.

Twtich üzerinden JTG TV kanalında yayına başlayan House of Gamers, her gün saat 16.00 ve 00.00 saatleri arasında evde yaşanan tüm olayları kameralar karşısında aktarıyor.

Yayına başlamış olduğu ilk günde yirmi bin görüntülenme sayısı ile dünya genelinde anlık olarak en fazla izlenen Twitch kanalı olan JTG TV, ilk gününde toplam üç yüz bin kişi tarafından canlı bir şekilde izlendi.

house of gamers nedir

JTG TV kanalında yayına başlayan House of Gamer için toplamda otuz kişilik profesyonel bir ekip görevli. Bu ekibin arasında, kendisini Riot Games zamanlarından tanımış olduğumuz Uğur Ülger’de yer alıyor. Uğur Ülger, her gün ortalama sekiz saat yayın yapan kanalda sunucu olarak görev yapıyor.

Genel kesimi Twitch yayıncıları ve YouTube yayıncıları tarafından oluşturulan sekiz kişinin yarıştığı House of Gamers’da yarışmacılar, bir ay boyunca aynı ev içerisinde yaşayacaklar. Bu süreçte ise sık sık görmeye alıştığımız yayıncıların bilinmeyen yönlerini daha iyi bir şekilde görme fırsatı yakalayacağız.

https://youtu.be/wom_6zfoReQ

House of Gamer’da Olan Kişiler Kimler?

Ferit Karakaya

Levent Balım

Ecesu Özevin

İpek İnan ve Berkant Cen

Furkan İnanır

Kemal Can Parlak

Figer Örtün

Ünlü yayıncılara verecek olduğunuz puanlar onları kazanmasına daha fazla etki edecek. Ayrıca bir arada birlikte oynanan oyunların zevkini canlı olarak izlemek sizlere farklı bir deneyim yaşatacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu