Film & Dizi Önerisi

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Konusu ve Oyuncuları.. beIN CONNECT kanalının yeni dram dizisidir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

hayaller ve hayatlar dizi konusu ve oyunculari5

Türkçe İsmi: Hayaller ve Hayatlar
IMDb Puanı:
Yapım yılı: 2022
İlk vizyon tarihi: 17 Şubat 2022
Yaş Sınırı:
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Altan Dönmez
Senarist: Yelda Eroğlu
Yapımcı: Nazlı Heptürk
Yapım Şirketi: NG Medya
Başrol Oyuncuları: Özge Gürel, Melisa Aslı Pamuk, Aybüke Pusat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: beIN CONNECT

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Konusu

17 Şubat 2022 tarihinde beIN CONNECT kanalında yayına girecek olan dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez üstlenmiştir. Senaristliğini Yelda Eroğlu, yapımcılığını Nazlı Heptürk ve yapım şirketi görevini ise NG Medya üstlenmiştir.

Hayaller ve Hayatlar dizisinin konusu ise dört yakın arkadaşın farklı hayatları vardır. Birbirinden farklı hayatları ile hayalleri ve gerçekleri arasında çatışmaları izleyiciyle buluşacaktır. Dizi de Dicle (Özge Gürel), Güneş (Aybüke Pusat), Setenay (Melisa Aslı Pamuk), Melike (Yeşim Ceren Bozoğlu) karakterleri bulunmaktadır. Başrol olarak da geçen bu karakterler aile ve toplum baskılarına karşı hedeflerinden vazgeçmemeyi benimsemişlerdir. Seyirciye bu yolda ilham vererek, güç verecekleri barizdir.

hayaller ve hayatlar dizi konusu ve oyunculari1

Dicle karakteri, hayalleri için mücadele etmekten asla korkmayan cesur bir kadındır. Geleneksel bir ailede büyüyen Dicle’nin en büyük hayali ise yazar olmaktır. Ancak yaptığı iş ise tabelacılıktır. Kafasına koyduğunu denemekten asla çekinmeyen Dicle, yazarlık yolunda adım adım ilerlemektedir.

hayaller ve hayatlar dizi konusu ve oyunculari2

Güneş karakteri, grubun en mantıklısı olarak bilinir. Hukuk mezunu olan Güneş, taptaze bir avukattır. Babası yıllar önce evi terk edince Güneş erken büyümek zorunda kalmıştır. Annesine ebeveynlik yapan Güneş’in en büyük hayali gerçek bir adalet savaşçısı olmaktır. Fakat yolu sandığı kadar kolay olmadığı için çok çabalamalıdır.

hayaller ve hayatlar dizi konusu ve oyunculari3

Setenay karakteri, ince zevkleri ve derin bir sanat bilgisi olan genç kadındır. Vasat işler sergileyen bir galeride çalışmasına rağmen sanata olan duyguları hiç değişmemiştir. En büyük hayali önemli ve büyük bir küratör olmaktır. Hem iyi bir kariyer hem de mutlu bir yuva isteyen Setenay, bunun için çabalamaktadır.

hayaller ve hayatlar dizi konusu ve oyunculari4

Melike karakteri ise, doğma büyüme Adanalı bir kızı canlandırmaktadır. Adanalı olan Melike, 5 yıl önce bir mahalleye yerleşmiştir. Kızların başına buyruk, gözü kara, çılgın ve neşeli ablası olan Melike’nin neşesinin altında kimsenin görmediği ve onunda gösteremediği sırlar ve acılar vardır.

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Oyuncuları

Hayaller ve Hayatlar Dizisi İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=WVR9IIGeIL0

https://www.youtube.com/watch?v=aF4bOpYGdh4

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu