Özge Özacar

Google News

Ozge Ozacar 2019 Foto Galeri 11

Tam adı: Özge Özacar
Doğum tarihi: 20 Kasım 1993
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.64 m
Burcu: Akrep
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2014 yılından bu yana
imdb-logo

Sosyal Medyada

instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Rıfat Ilgaz’ın ölümsüz eseri olan Hababam Sınıfı’nın yeniden yorumlanan filmi olan , Hababam Sınıfı Yeniden filminin Didem karakterine hayat veren Özge Özacar kimdir ? Özge Özacar bu biyografi sayfasında en güncel, en bol içerikle size sunmaya çalışacağız.

Özge Özacar, 20 Kasım 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini, Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Gazeteciliği derece ile bitirdi.

Üniversite zamanlarında, televizyon kanalında stajyerlik yaparken, aile dostunun bir arkadaşı ile tanıştığı menajer Eda Ezgi ile çalışmaya başladı. Teklifler gelmeden önce de oyunculuk anlamında eğitim aldı.

Oyunculuk kariyerine ise , Hayat yolunda dizinde Suzan ve ardından  Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başlamıştır. Daha sonrasında Oyunbozan dizisinde rol almıştır.

Başrolünü Mehmet Ozan Dolunay,Doğan Akdoğan İsmail Ege Şaşmaz ve Bahar Şahin’in oynadığı Lise Devriyesi adlı dizide Meltem karakterine hayat verdi.

Son olarak Rıfat Ilgaz‘ın ölümsüz eseri olan Hababam Sınıfı serisinin günümüz ile uyarlanan haliyle , Hababam Sınıfı Yeniden filminde yer aldı. Hababam sınıfı yeniden filminde Didem karakterine hayat verdi.

2014 yılından bu yana oyunculuk serüvenine devam eden Özge , gelecek yıllarda bir çok yapımda göreceğimiz isimlerde biri olacak gibi görünüyor.

Özge Özacar ‘ın Filmleri ve Dizileri

  1. 2014 – Hayat Yolunda – Suzan
  2. 2015- Tatlı Küçük Yalancılar – Müge
  3. 2016- Oyunbozan – Zeynep
  4. 2017- Lise devriyesi- Meltem
  5. 2017- Meryem- Naz
  6. 2019- Hababam Sınıfı Yeniden – Didem

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=upjt98JM37I

Fotoğrafları

Kaynak
GoogleYoutube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir