Yerli Kadın Ünlüler

Özge Özacar Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Ozge Ozacar 2019 Foto Galeri 11
Tam adı: Özge Özacar
Doğum tarihi: 20 Kasım 1993
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.64 m
Burcu: Akrep
Sevgilisi:
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2014 yılından bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Rıfat Ilgaz’ın ölümsüz eseri olan Hababam Sınıfı’nın yeniden yorumlanan filmi olan , Hababam Sınıfı Yeniden filminin Didem karakterine hayat veren Özge Özacar kimdir ? Özge Özacar bu biyografi sayfasında en güncel, en bol içerikle size sunmaya çalışacağız.

Özge Özacar, 20 Kasım 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini, Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Gazeteciliği derece ile bitirdi.

Üniversite zamanlarında, televizyon kanalında stajyerlik yaparken, aile dostunun bir arkadaşı ile tanıştığı menajer Eda Ezgi ile çalışmaya başladı. Teklifler gelmeden önce de oyunculuk anlamında eğitim aldı.

Oyunculuk kariyerine ise , Hayat yolunda dizinde Suzan ve ardından  Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başlamıştır. Daha sonrasında Oyunbozan dizisinde rol almıştır.

İlginizi çekebilir: Mine Kılıç Kimdir?

Başrolünü Mehmet Ozan Dolunay,Doğan Akdoğan İsmail Ege Şaşmaz ve Bahar Şahin’in oynadığı Lise Devriyesi adlı dizide Meltem karakterine hayat verdi.

Son olarak Rıfat Ilgaz‘ın ölümsüz eseri olan Hababam Sınıfı serisinin günümüz ile uyarlanan haliyle , Hababam Sınıfı Yeniden filminde yer aldı. Hababam sınıfı yeniden filminde Didem karakterine hayat verdi.

2014 yılından bu yana oyunculuk serüvenine devam eden Özge , gelecek yıllarda bir çok yapımda göreceğimiz isimlerde biri olacak gibi görünüyor.

Özge Özacar ‘ın Filmleri ve Dizileri

  1. 2014 – Hayat Yolunda – Suzan
  2. 2015- Tatlı Küçük Yalancılar – Müge
  3. 2016- Oyunbozan – Zeynep
  4. 2017- Lise devriyesi- Meltem
  5. 2017- Meryem- Naz
  6. 2019- Hababam Sınıfı Yeniden – Didem

Videoları

 

Fotoğrafları

Kaynak
GoogleYoutube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu