İnternet

Hangi Sitelerden Ucuza Oyun Alınır?

Günümüzde bilgisayarlara ya da oyun konsollarına oyun satın alırken ilk olarak Steam, Microsoft Strore, Origin ve PlayStatiton gibi resmi oyun mağazalarında araştırma yapıyoruz. Bu mağazalarda farklı zamanlarda düzenlenen indirim kampanyaları ile daha ucuza oyun alabilmekteyiz; ancak bu siteler avantajlı oyun fiyatları için tek adres değildir. Alternatif sitelerdeki fırsatları da takip edebilir ve daha düşük bir fiyat ödeyerek istediğiniz oyunu satın alabilirsiniz.

Hangi Sitelerden Ucuza Oyun Alınır?

Ucuza Oyun Alabileceğiniz Siteler

Bundle Stars/ Fanatical

Hangi Sitelerden Ucuza Oyun Alınır?


Daha öncesinde Bundle Stars ismi ile tanımış olduğumuz oyun sitesi isim değiştirdi ve Fanatical ismini aldı. Bundle Stars, paket oyunlarda özel fırsatlar sunabilen bir site. Birkaç oyunun bir arada olduğu paketlerde oyunlar oldukça ucuza satılabiliyor.

Fanatical’ı bu bağlantıyı kullanarak ziyaret edebilirsiniz.

Humble Bundle

Hangi Sitelerden Ucuza Oyun Alınır?

Humbble Bundle’da Bundle Stars gibi paket mantığı ile oyun sitelerden birisidir. Bu sitedeki satışlardan elde edilen kar yardım kuruluşlarına da başlanıyor. Humble Bundle’da bedava oyun fırsatları karşımıza çıkabiliyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Google TrustRank Nedir? Ne işe Yarar?

Humble Bundle’ı bu bağlantıyı kullanarak ziyaret edebilirsiniz.

G2A

Hangi Sitelerden Ucuza Oyun Alınır?

Ülkemizdeki oyunculara TL cinsinden fiyat sunan G2A, sadece Steam oyunlarının haricinde, Uplay, GOG, Origin, Blizzard ve konsol oyunlarının ürün anahtarlarını da satmakta. Ayrıca rastgele bir şekilde kaliteli bir Steam oyununun ürün anahtarını da satın alabilirsiniz.


G2A sitesini bu bağlantıyı kullanarak ziyaret edebilirsiniz.

GOG

Hangi Sitelerden Ucuza Oyun Alınır?

CD Projekt’in dijital oyun platformu olan GOG, DRM içermeyen oyunlara yer vermekte. Bu sitede bazı dönemlerde indirim kampanyaları yapılmakta. Ayrıca bedava oyun fırsatı da sunmakta. Hem güncel, hem de eski oyunlar için güzel bir kaynak olan GOG’u bu bağlantıyı kullanarak ziyaret edebilirsiniz.

Kinguin

Hangi Sitelerden Ucuza Oyun Alınır?

Kinguin’de aynı G2A gibi, Uplay, Blizzard, Origin, Steam ve konsol oyunları için indirimli oyunları bir araya toplayan platform. TL cinsinden fiyatlarda sunan Kinguin’i bu bağlantıyı kullanarak ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:
Dünyadaki Bütün Yasaklı Sitelerin Erişimini Yapabilmenin Bir Yolu....

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı