Film & Dizi Önerisi

Escape Plan -Kaçış Planı | Film izle Önerisi

instagram takipçi hilesi

Escape-plan-kacis-plani-1

Orijinal adı :Escape  Plan (Kaçış Planı)
MaksatBilgi Puanı : 7.6
IMDb Puanı: 7.0
IMDb Sayfası: http://www.imdb.com/title/tt1211956/
Vizyon Tarihi: 10 Ocak 2014
Yapımı :2013 – ABD
Tür :Aksiyon , Dram , Gerilim , Gizem , Suç
Süre: 116 Dak.
Yönetmen :Mikael hafström
Oyuncular :Sylvester Stallone , Arnold Schwarzenegger , Vincent D’Onofrio , Jim Caviezel , Sam Neill
Senaryo : Miles Chapman , Jason Keller
Yapımcı :Randall Emmett , Erik Feig
Türkiye Box Office :49.730 Kişi
Bütçe : 80 milyon USD (2013)

Film Hakkında

Dünyanın en önemli güvenlik uzmanlarından biri olan Ray Breslin, işinde son derece tanınan bir güvenlik tasarımcısıdır. Kendi tasarlayıp inşa ettiği üst düzey korumalı hapishanenin konuklarından biri ise kendisi olur. Kendi tasarladığı hapishanede şimdilerde mahkum olarak yer alan Ray, yüksek güvenlik engellerini bir bir aşarak firar etmeyi planlamaktadır. Bu yolda hapishanenin en saygı duyulan mahkumlarından olan gizemli Emil ile anlaşır. Emil’in tek derdi arkadaşlarına zarar gelmemesi, hapishane şartlarının mümkün mertebe insancıl olmasıdır. Ancak Ray’in planları bambaşkadır…

1408 ve Evil filmlerinin yönetmeni Mikael Håfström’ün yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini usta oyuncular Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone paylaşıyor. İkiliye The Passion of the Christ ve The Thin Red Line filmlerinin başrollerinden tanıdığımız Jim Caviezel eşlik ediyor.

Maksat Bilgi Film Hakkında:

Bugün Bursa Uludağ da akşam saatlerine kadar kayak yapıp 19:00 civarı akşam yemeği sonrası 3 arkadaş odamıza geçtik yorgunluktan uzanmış olduğumuz  yataklarda uyuya kalmışız. Erken yatış sonrası gün ağarmadan bir uyanış yaşadık tabi bir kişi uyanınca diğerlerini uyandırdı 🙂 Neyse sohbet muhabbet falan derken film izleyelim diyerek ortak bir karar aldık ve arayışa geçtik üçümüzün izlemediği bir filmde buluşmak biraz zor oldu ama oldu:)

Bir yıl boyunca üçümüzün gözünden kaçmış olan bu güzel filmi (Escape Plan) size şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü bu filmi tavsiye etmemizin nedeni  iki efsanenin olması onların filmleriyle büyümüş olmamızın etkisi değil senaryonun ve filmde ki oyunculukların muhteşem olması ve şaşırtıcı bir son olmasıdır.  Beraber 65 yaşını devirmiş iki inanılmaz oyuncu Slyvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger  den çok güzel bir film…

 Fragmanı

Görselleri

4 Yorum

  1. dün gece ne izliyeceğim diye düşünüyordum.Google amcaya sordum film izle önerisi diye arattım ve bizim site çıktı (MaksatBilgi) ve Escape Plan Yani kaçış planını gördüm okudum ve (plastik beyinciğime teşekkür ediyorum tanışmasakta ) izledim.
    Film gerçekten de şahane kesinlikle izlmenizi tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu