Akıllı Telefonlar ve TabletlerBeslenme ve DiyetEgzersiz ve FitnessMaksatSpor

En İyi 5 Zayıflama Uygulaması

İphone İçin Zayıflama Uygulamaları

instagram takipçi hilesi

İphone İçin Zayıflama Uygulaması: Maddi nedenler ya da zaman yetersizliği nedeniyle spor salonuna gidemiyor musunuz? Merak etmeyin yalnız değilsiniz. Gelişen teknolojik imkanlar spor salonunu evinize kadar getirdi. Tek yapmanız gereken düzenli olarak uygulamanın önerdiği şekilde egzersiz yapmak ve verilen talimatlara, tüm talimatlara uymak. ,

İşte iPhone için en iyi zayıflama programları

1- Nike Training Club:

Uygulamayı kullanmak için amatör ya da profesyonel sporcu olmanız fark etmiyor. Sizin için 185 tane antrenman hazırlayan uygulamada antrenör ve sporcular size rehberlik ediyor. Programı kullanmaya başlarken ağırlığınız ve yaşınız gibi bilgileri girdikten sonra kısa sürede forma girmeye başlıyorsunuz. Üstelik tüm bunlar ücretsiz.

En İyi 5 Zayıflama Uygulaması

2- Sworkit- Kişisel Antrenör:

Vücudunuzu şekle sokma sürecinde size videolarla öneriler sunan uygulamada güç, kardiyo, yoga ve esneme bölümleri bulunuyor. Bu bölümlerden birini seçtikten sonra 5-60 dakika arasında ne kadar süre ile egzersiz yapmak istediğinizi seçiyorsunuz. Herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz Sworkit ücretli bir uygulama. Ancak 7 günlük deneme süresi boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. 7 günlük sürenin sonunda aylık ücret: 95 tl’dir.

Sworkit

3- 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi:

Profesyonel fitness koçu tarafından hazırlanan uygulama formunuzu ve sağlığınızı geliştirmeyi hedef alıyor. Adım adım egzersiz yapmanıza imkan tanıyan uygulama ile birlikte günlük antrenmanlarınızı yapabiliyorsunuz. Verileriniz Apple Health ile senkronize ediliyor. Bu sayede verilerinizi güvenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz. Uygulamayı 7 gün ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

30 günlük fitness

4- Egzersiz Antrenmanı Planı:

Uygulama 2012 yılından beri milyarlarca kişinin indirdiği oldukça başarılı bir zayıflama programıdır. Her ay yenilenmeye ve yeni uygulamalar getirmeye devam eden uygulamadaki antrenmanlar uzmanlar tarafından hazırlanıyor. İsterseniz antrenmanın süresini kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda YouTube videoları tarafından hangi hareketleri, nasıl yapmanız gerektiği ayrıntılı olarak anlatıyor. Eğer sadece video izlemek sizin için yeterli gelmezse daha kapsamlı şekilde kilo vermenize fayda sağlayan pro versiyonunu da satın alabiliyorsunuz.

egzersiz antrenmani

5- Be Fit- 21

Uygulamanın amaçlar arasında kilo verdirmek, sağlıklı olmayı sağlamak, formda kalmaya yardımcı olmak ve güç katmak yer alıyor. Kolay, orta ve zor gibi egzersiz aşamaları arasından kendinize en çok hitap eden uygulama tarzını seçebiliyorsunuz. Be Fit uygulaması 21 günde yani sadece 3 haftada başarıya ulaştırmayı hedef alıyor.

egzersiz antrenmani be fit 21

Zayıflama Uygulaması ile ilgili Videolar

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu