Alışveriş RehberiMaksatModa

En İyi 4 Erkek Çanta Modeli

instagram takipçi hilesi

Birçok insan bir erkeğin bir çanta taşımasının imkansız olacağını düşünür. Bu gerçeklerden daha fazla olamazdı. Her gün bir çanta taşıyan bir sürü erkek var. Bunu yapmak hayatlarını çok daha kolaylaştırıyor. Ne de olsa, çalışmak için birçok belge ve başka şeyler taşımak zorundalar. El çantasına olmasaydı, bu eşyaları nasıl taşınırdı? Sadece bazı erkeklerin el çantalarının diğerlerinden daha iyi olduğunu unutmayın. Bu kılavuzda, en iyilerin en iyileri hakkında bilgi edineceksiniz.

Sırt Çantası

Öncelikle ve en önemlisi, erkeklerin bir sırt çantası taşımaktan büyük ölçüde faydalanabileceğini bilmelisin. Ne de olsa, erkeklerin bir sürü eşyaya ihtiyacı var. Dizüstü bilgisayarlarına, tabletlerine, akıllı telefonlarına ve tonlarca evraklarına ihtiyaçları olacak. Bu eşyaları alabilmek için çok fazla alana ihtiyaçları var ve bu yüzden sırt çantasının bu kadar iyi olması gerekiyor. Bu öğeler oldukça hızlı bir şekilde ağırlaşabilir. Sırt çantası ile, adam bu eşyaları sırtına zarar vermeden rahatça taşıyabilecektir.

erkek çanta 1

Deri Kılıflı Çanta

Bazı erkeklerin sadece birkaç eşyaya ihtiyacı olacak. Bu kategoriye giriyorsanız, duruma minimalist bir yaklaşım getirmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden bir deri debriyaj kılıfı almayı düşünmelisiniz. Kadın deri çantalarına çok benzer, ancak bir kayışı ve bir üst kolu var. Deri erkek çantası sırt çantanız kadar taşıyamaz. Ancak, hala kitap ve bir dizüstü bilgisayar tutabilir.

erkek çanta 2

Klasik Haberci Çanta

Başından sonuna kadar modaya uygun görünmekle birlikte tüm eşyalarınızı taşımak ister misiniz? Cevabınız evet ise, kesinlikle bir postacı çantası almayı düşünmelisiniz. Harika görünmesini sağlamak için klasik bir tarz edindiğinizden emin olun. En iyi erkek haberci çantası, bir sürü eşya tutabilecektir. Örneğin, kitaplar, belgeler, kalemler, kurşun kalemler, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlasını taşıyabilir.

erkek çanta 3

Bunun üzerine, omzunun etrafına sığacaklar. Harika görünecekler ve malzemelerinizi hiç olmadığı kadar kolay taşıyabilecekler.Ayrıca fermuarlı bir üst olacak. Bu, dizüstü bilgisayarınızın yere düşme riskini azaltır. İşle meşgulken hırsızların eşyalarını çalmalarını engellemek istiyorsanız kilitli haberci çantalarını bile bulabilirsiniz.

The Weekender Çanta

Bir noktada bir ya da başka bir hafta sonu çantasını görme ihtimaliniz çok yüksektir. Bir gecede çanta olarak da adlandırılabilir. Bu çantalar meşgul erkekler için harika. Bol miktarda eşya tutabiliyorlar ve birçok duruma uygunlar. Örneğin, bunları iş gezileri, günlük iş aktiviteleri ve hatta spor salonu ziyaretleri için kullanabilirsiniz. Hafif ve dayanıklı bir tane alın. Bu taşımayı çok kolaylaştıracak, aynı zamanda ömür boyu kullanmanızı sağlayacaktır. Sadece bu çantaların biraz kısa olduğunu unutmayın. Bu nedenle, dizüstü bilgisayar taşımak için uygun olmayabilirler. Ancak, tablet taşıyabilirler.

erkek çanta 4

Erkek Çanta Modelleri İle ilgili videolar

https://www.youtube.com/watch?v=91fpGkWEXo0

https://www.youtube.com/watch?v=nkNxsR9N8wE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu