Alışveriş RehberiMaksatModa

En Güzel 7 Banyo Dekorasyon Fikri

instagram takipçi hilesi

En Güzel 7 Banyo Dekorasyon Fikri.. Evin önemli kısımlarından olan banyo, genelde dekorasyon konusunda geri planda bırakılmaktadır. Fakat ufak şıklıklar ile birlikte harika banyolara sahip olabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde popüler hale gelen gold rengi ve siyah duşakabin fikri de banyoya büyük şıklık sağlamaktadır. Fakat baştan aşağı değişiklikten ziyade bu yazımızda küçük dokunuşları ele almak istedik.

En Güzel 7 Banyo Dekorasyon Fikri

Banyonuzu Yeşillendirin

Banyoda aksesuar olarak kullanılan yapay çiçekler, sarmaşıklar ve büyük ağaçlar, banyoya farklı bir hava katmaktadır. Bununla birlikte yeşilden ziyade farklı renklerde olan çiçeklerden de kullanabilirsiniz. Banyoda kullanılan farklı bir renk büyük bir keyif katacaktır.

Tablolar

Küçük tablolar her odaya farklı hava katar bu barizdir. Genelde oturma odasında, yatak odasında, giyinme odasında veya evin diğer kısımlarında küçük tablolar veyahut büyük tablolar kullanılır. Bu tablolar eve büyük renk kattığı gibi banyoda da farklılık gösterecektir.

Hasır Sepetler

İçerisine havlu konulmuş veya bakım ürünleri konulmuş küçük-orta ve büyük boyuttaki hasır sepetler banyoda çok şık duruyor. İçerisine havludan ziyade yapay bitki koyarak süs niteliğinde de kullanabilirsiniz. Hasır sepetler genelde her odaya yakıştığı gibi banyoda da şık duracaktır.

Banyo Kokuları

en guzel 7 banyo dekorasyon fikri5

Banyoda şık duran kokular güzel durur. Aynı zamanda verdiği koku ile birlikte banyonuzun her daim güzel kokmasını sağlar. Havalandırmaları küçük olan banyolar için bu kokular kurtarıcıdır. Şıklık anlamında da bir kazanç sağlarken güzel kokmasını da sağlar. Aynı zamanda banyoya koyulan kokulardan evin köşelerine de yerleştiriyor olmak evin kokusunu hoş kılacaktır.

Hamam Konsepti

Banyoda değişiklik yapma şansınız var ise kullanılan lavabo şeklinin resimde gözüktüğü gibi olması banyonun muhteşem görünmesini sağlayabilir. Kişiden kişiye değişiklik gösterse de bu lavaboların temizliği kolay, duruşu da oldukça güzel duruyor diyebiliriz.

Sarı Işıklı Banyo

en guzel 7 banyo dekorasyon fikri8

Genelde banyo ve lavabolarda beyaz ışık kullanılır. Fakat sarı ışık kullanıldığında banyoya verdiği şıklık bambaşkadır diyebiliriz. Sarı ışık genelde mağazalarda, vitrinlerde kullanılır. Bu durum ürünlerin ve mağazanın güzel gözükmesi için yapılır. Bu yüzden banyolarda da bu kullanılabilir.

Küçük Aksesuarlar

Evin her köşesinde kullanılan küçük aksesuarlar o odaya ve köşeye farklılık katar. Fazla karışık olmasını sağlamadan koyulan küçük aksesuarlar banyoda tamamlayıcı olacaktır. Aksesuarın ne olduğu önemsiz olmakla birlikte aslında bu bir şamdan, mum, minyatür veya düzenleyici tarzında kutular olabilir. Bunlar banyoda tamamlayıcı özellik taşıyacaktır.

Banyo Dekorasyonu İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=uh1ri56fGrs

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu