Yerli Kadın Ünlüler

Elif Ece Uzun Kimdir?

instagram takipçi hilesi

EliEce Uzun Kimdir Resimleri 2
Tam adı: Elif Ece Uzun
Doğum tarihi: 5 Ağustos 1983
Doğum yeri: Bolu / Türkiye
Boyu: 1,80 m
Burcu: Aslan
Ailesi:
Eşi: Mehmet Tuş (2019-2021)
Çocuk (ları): Alin ve Vera
Mesleği: Manken, Sunucu ve oyuncu
Aktif Yılları: 1998’den bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Elif Ece Uzun kimdir? Elif Ece Uzun, manken ve oyuncudur. Özellikle de 2016 yılında İşte Benim Stilim adlı yarışmada ünlüler kadrosunda yer alarak tanınmıştır. Ancak, 1998 yılından beri televizyon dünyasındadır.

Elif Ece Uzun, 5 Ağustos 1983 tarihinde Bolu’da dünyaya gelmiştir. Babası Rize’nin ilçesi Çayeli’lidir. Annesi ise Gürcistan’ın Batum şehrindendir. Çocukluğu ise Adapazarı’nda geçmiştir.

Eğitimini de yine büyümüş olduğu Adapazarı’nda başlamış. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını Adapazarı’nda okudu. Ortaokulun kalanını ise İzmit’te okumuş. Yine İzmit’te Turizm Meslek lisesine başlamış ve bu sırada yerel televizyonlarda programlar yapmaya başlamıştır. 2003 yılında 1 yıllık iletişim sanatları eğitimi aldı.

İlginizi çekebilir: Ece Gürsel Kimdir?

Elif Ece Uzun, 15 yaşındayken Best Model yarışmasına katıldı ve modelliğe başladı. Ardından bir yıl sonra, Fevziye Çamel ve Ertan Kayıtkent defilelerinde podyuma çıktı. Bu sırada da kendisine “Bebek” lakabı takıldı.

Levent Bitecik, Serap Ezgü ve Gökhan Telkenar gibi ünlülerden ders almıştır. Kariyeri üstüne Sinan Çetin‘in Plato yapım şirketinde, oyunculuk eğitimleri aldı. 2015 yılında Mısır’a gitti. Burada dalış ve yüzme sertifikası aldı.

Şafak Sezer ile Star TV’de bir show programı sundu. Ardından Kanal 1’de Necmi Yapıcı ile birlikte Şaka programı sundu. Daha sonrasında efsane yarışma programı olan Çarkıfelek yarışmasında yer aldı.

2016 yılında moda yarışma programı olan “İşte Benim Stilim Ünlüler” yarışmasında yer aldı. Bu programda Öykü Serter sunuculuğunda Hakan Akkaya, İvana Sert, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez‘in jüri koltuğunda bulunduğu yarışmadır. Diğer yarışmacı ünlüler ise ; Berna Öztürk, Aslızen, Esra Balamir, Gizem Özdilli, Esra Sönmezer, Hatice Çarpar, İnci Pars, Simge Tertemiz, Sevil Uyar, Pelin Suade, Nil Karataş, Neslihan Önder, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin ve Yasemin Öztürk‘tür.

Elif Ece Uzun, 1 Haziran 2014 yılında iş adamı olan Ercan Torunoğulları ile nişanlandı. Evlilik yolunda giderken, ayrıldılar. 2019 yılında Mehmet Tuş ile dünya evine girdi. Alin ve Vera adında ikizleri dünyaya geldi. Ancak çiftin 2021 Ocak ayının son haftasında, ayrıldığı ortaya çıktı.

İlginizi çekebilir: Elif Doğan Kimdir?

Elif Ece Uzun instagram hesabına ve facebook sayfasına yukarıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıdan da videoları ve resimlerine bakabilirsiniz. Tıpkı diğer biyografilerimiz gibi güncel ve bol içerikle oluşturulmuş ve güncellenecektir. Güncelle talebinde bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Elif Ece Uzun Filmleri, Dizileri, TV Programları

  1. 2016- İşte Benim Stilim / Kendisi (TV Programı)
  2. 2012 – N’apcaz Şimdi? / Hemşire (Film)
  3. 2012 2010 – Gecekondu / Kendisi (TV Programı)
  4. 2008 – Görev Kıbrıs / Elif (Film)
  5. 2005 – Aşk Her Yaşta (Dizi)
  6. 1998 – Yeşil Elma / Kendisi (TV Programı)

Videoları

Fotoğrafları

Hüseyin Kara

MaksatBilgi'de Genel Yayın Koordinatörüyüm . Aynı zamanda da MaksatBilgi'nin gelişimi adına, yazılarımla destek veriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu