MaksatModa

Dışarı Çıkarken Giydiğiniz Çoraplara Dikkat!

instagram takipçi hilesi

Evden çıkmadan önce aklınıza gelen ve belki de giyeceğiniz ayakkabıya karar vermenize yardımcı olacak bir çift çorabın önemini şimdi anlayacaksınız. O bir çift çorap dışarıda sizi rezil de eder vezir de bizden söylemesi. Garip gelebilir ama o bir çift çorabı seçmenin bile altın kuralları var. Çorapsız asla dışarı çıkmam diyenleri şöyle alalım…

Renk önemli tabii

Eğer uyumlu bir giyim tarzı yaratmak istiyorsanız çorabı lütfen pantolon rengiyle uyumlu olarak seçin. Aksi halde ayakkabıyla uydurmaya kalkarsanız kısa boylu görünmeniz kaçınılmaz. Ama yok ben aşırıyım, uyumdan hoşlanmam diyorsanız da hem ayakkabınıza hem de pantolonunuza zıt bir renk size yardımcı olacaktır.

renkli erkek coraplari

Lütfen o renk siyah olmasın

Siyah renk güzeldir, asildir ama çorapta kullandığınız zaman hem kasvetli hem de uyumlu gibi görünse de uyumsuz ve boğucu bir hava yaratır. İyi bir çorap seçimi yapmak istiyorsanız siyahtan uzak durun.

corap ve ayakkabi

Güzel haber: Moda artık sandaletlerinizi çorapla giyebileceğinizi söylüyor

Siz modadan anlamıyorsanız bu bizim suçumuz değil ama evet moda, sandaletlerinizi artık çoraplarınızla birlikte giyebileceğinizi söylüyor. Modayı takip etmek zorunda değilsiniz elbette. Sadece haberiniz olsun istedik.

sandalet corap

Bırakın artık şu bilek çoraplarını

Lütfen ama lütfen çoraplarınızı seçerken uzun modelleri seçmeye dikkat edin. En azından oturduğunuz zaman pantolonunuzun altından çorap bitişi görünmeyecek kadar uzun olmalı. Evet, itici olmaktan çekiniyorsanız buna dikkat etmelisiniz.

corap ayakkabi2

Eğer ben çorap sevmiyorum arkadaş diyenlerdenseniz…

Herkes çorap sevmek zorunda değil arkadaş. Ben çorabımın görünmesini istemiyorum, diyenlerdenseniz ve babet çorap tercihiniz ise bu defa da başka bir şeye dikkat etmek zorundasınız. Cilt bakımınıza. Evet, lütfen o açtığınız bileklerinizin temiz ve nemli olmasına dikkat edin.

Çorap sevmiyorsanız dahi çorap giyin

Evet yanlış duymadınız, hayır sizinle dalga da geçmiyoruz. Bu ayakkabınızı çıkarmak zorunda kaldığınız yerlerde siz alay konusu olmayın diye nacizane önerimiz. Ayaklarınızın daha fazla kokmasını önler ve ayakkabının ayağınızı rahatsız etmesini engeller. Ayakkabınızın içinde kalacak ve görünmeyecek babet çoraplarını kullanabilirsiniz bu durumda ancak arkadaşlarınızın alay konusu olmaktan çekiniyorsanız yedek bir çift çorap hayat kurtarır. 

babet corap

 

 

Kaynak
ceyms

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu