İnternet ve Web

DEDEKTİFSEO WEB SİTESİ ÜCRETSİZ SEO EĞİTİMİ VERMEYE BAŞLADI!

instagram takipçi hilesi

Türkiye’deki en iyi SEO rehberleri arasına girebilme ve tecrübelerini kullanıcılarına ücretsiz şekilde paylaşma hedefi ile 2019 yılında M.Akif Özdemir tarafından yayın hayatına başlayan Dedektif SEO web sitesi, yayınladığı kaliteli içerikler ile SEO eğitimi almak isteyenlerin ilgi odağı olmaya başladı.

ucretsz seo egitim sitesi

Özgün ve kaliteli olarak yayınlanan içerikler kullanıcıların dikkatini çekmeye başlamıştır.

Bu sayede kısa sürede daha çok ziyaretçi almaya başlayan Dedektif SEO, yıl sonuna kadar muhtemelen kuruluş hedefini gerçekleştirmiş olacaktır.

Dedektif SEO Ne Tür İçerikler Yayınlanıyor?

Arama motoru optimizasyonu hakkında aklınıza gelebilecek en küçük detayları dahi yayınlanan içeriklerde bulmanız mümkün.

Web site kurulum aşamasındaki SEO ayarlarından tutun da marka bilinirliği çalışmalarına kadar olan tüm süreç bu içeriklerin konusunu oluşturmaktadır.

Özellikle SEO çalışmalarında en çok karıştırılan konuların başında olan “anahtar kelimeler” ile ilgili yayınlanan içeriği okuduğunuz zaman arama motoru optimizasyonu çalışmalarınız da büyük bir adım atmış olacaksınız.

Kısa sürede Google arama sonuçlarında ilk sıralara çıkan bu eşsiz rehbere ulaşmak için https://dedektifseo.com/anahtar-kelime-analizi/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

M.Akif ÖZDEMİR Kimdir?

1989 yılında hayata gözlerini açan Dedektif SEO kurucusu Mehmet Akif ÖZDEMİR, 2010 Yılından itibaren çeşitli kurum ve kuruluşların stratejik veri analizi, istatistik, e-ticaret yönetimi, satış yönetimi gibi departmanlarında çalışmıştır.

Asıl kariyeri çok farklı bir yönde şekillenmiş olsa da internet ve internet ortamının sunduğu fırsatlardan da hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Bir dönem kendi kurduğu web sitesi üzerinden e-ticaret de yapan M.Akif ÖZDEMİR, başarıları ile değil aksine her zaman başarısızlıkları ile övünerek, iflas ettirdiği e-ticaret sitesinin enkazından Dedektif SEO projesini çıkarmayı başarmıştır.

Elde ettiği tecrübeleri paylaşarak insanlara fayda sağlamak amacıyla da 2019 yılında Dedektif SEO platformunu kurmuştur.

Yayınladığı her içerikte en kapsamlı bilgileri sunmayı hedefleyen bu web sitesini SEO’ya ilgi duyan herkesin mutlaka takip etmesini ayrıca tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu