Film & Dizi Önerisi

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Biyografik filmlerden hoşlanıyorsanız ve hala Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmini izlemediyseniz size harika bir öneri ile geldik. Bu yazıyı okur okumaz hemen filmi izlemenizi ve yorumlarınızı yazmanızı bekliyoruz. Naim Süleymanoğlu’nu, bir efsaneyi anlatan film, Özer Feyzioğlu yönetmenliği ile buluşuyor. Bu yazımızda 15 yaşında başlayan kariyer yolculuğuna tanık olacağınız Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu konusu ve oyuncuları hakkında bilgi vereceğiz:

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Konusu ve Oyuncuları

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu konusu ve oyuncuları

2019 yapımlı Barış Pirhasan senaristliği ile byluşan film, Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatıyor. Film, tüm zamanların en iyi haltercisi olan Naim Süleymanoğlu’nun hayatı boyunca yaşadığı zorlukların yanı sıra döneme de ışık tutuyor.

Türklerin Bulgaristan’da yaşadığı zorlukları anlatan film, geçmiş hakkında bilgi veren detaylar içeriyor. Efsane kadronun bir araya geldiği Cep Herkülü filmi, müzikleri ile de ön plana çıkıyor. Filmi izlerken yer yer gururlanmaktan göğsünüz kabarırken; yer  yer de gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

Özellikle Şampiyon ve Müslüm filmlerinden hoşlandıysanız bu filmi de seveceğinizi garanti edebiliriz.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Oyuncuları

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu konusu ve oyuncuları

IMDB Puanı 8, 5 olan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu konusu ve oyuncuları ile adından söz ettiriyor. İşte filmin muhteşem oyuncuları:

  1. Hayat Van Eck – Naim Süleymanoğlu: 2001 yılında Amsterdam’da doğan genç oyuncu 2017 yılında da “Daha” isimli filmde rol almıştır.
  2. Yetkin Dikinciler – Süleyman Süleymanoğlu: Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu olan Yetkin, birçok ünlü film ve dizide rol almıştır. Filmleri arasında Mavi Gözlü Dev, Nadide Hayat, Merhaba Güzel Vatanım ve Her şey Mümkün isimli yapımlar vardır.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu konusu ve oyuncuları

  1. Selen Öztürk – Hatice Süleymanoğlu: Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Selen Öztürk; Hatırla Gönül, Muhteşem Yüzyıl ve Çiçero gibi yapımlarda da rol almıştır.
  2. Gürkan Uygun – Enver Türkileri: Kurtlar Vadisi isimli dizide Memati olarak tanınan Gürkan Uygun, 1974 yılında Sakarya’da doğmuştur. Dormen Tiyatrosunda eğitim aldıktan sonra birçok film ve dizide oynamıştır.
  3. İsmail Hacıoğlu – Mehmet Tunç: 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Sınav filmi ile tanınmıştır. Ayrıca Ayla filmi ile birlikte ekranların aranan yüzlerinde biri haline gelmiştir.
  4. Uğur Güneş – Cemal Tunalı: İsimsizler dizisi ile birlikte tanınan Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova, Tamam mıyız?, Diriliş Ertuğrul isimli film ve diziler tarafından da bilinir.
  5. Renan Bilek – Remzi:Müzisyen ve oyuncu olan Renan Bilek, Galatasaray Lisesi mezunudur. Öyle Bir Geçer Zaman ki isimli dizide de rol almıştır.
  6. Barış Kıralioğlu – Turgut Özal: Hem tiyatro hem de sinema oyuncusudur. Aynı zamanda yönetmenlik de yapmıştır.
  7. Bülent Alkış – Atalay Göktuna: Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvar mezunu olan Bülent Alkış, 4N1K ve Çanakkale filmlerinde de rol almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu