Burçlara Göre Giyim Tarzları!

instagram takipçi hilesi

Burçlara Göre Giyim Tarzları: Astrolojiyle ilgilenmenin sizin şık giyinmenize de fayda sağlayacağını biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız. Eğer tarzınızdan sıkıldıysanız burcunuza göre stil önerilerini öğrenip kendinize yeni bir tarz yaratabilirsiniz.

İşte Burçlara Göre Stil Önerilerimiz

Burçlara Göre Giyim Tarzları!

Koç

Koç kadınları kendilerine güvenir ve havalıdırlar. Giyim tarzlarıyla da dikkat çekmeyi ve modaya öncülük etmeyi severler. Kıyafetlerini de iddialı aksesuarlarla süslerler. Birden fazla kolyeyi bir arada kullanan bir kadın gördüyseniz bir koç kadını olma ihtimali yüksektir.

Boğa

Boğa kadınlarının kararsızlığa tahammülleri yoktur ve her zaman mükemmel olmak isterler. Bir davete gideceklerse kıyafete karar verirken kendilerini bile deli etme potansiyeline sahiptirler. Dakikalarca ayna karşısında kaldıktan sonra en sonunda vücut hatlarını belli etmeyen salaş bir kıyafet seçebilirler.

iddialı kıyafetler

İkizler

Hemen her konuda çok çabuk fikir değiştiren ikizler kadınları bir davete hazırlanırken de 5-6 tane kıyafet denerler. Mükemmel görünmek isterler ama aynı zamanda risk almayı severler ve kıyafet konusunda cesur tercihler yaparlar. İddialı ve gösterişli kıyafetleri hiç çekinmeden giyerler.

Yengeç

Yengeç burcu kadınları evcil ve duygusal yapıdadırlar. Kıyafetlerinde genellikle pastel tonları seçerler ve uçuş uçuş elbiseler tam onlara göredir. Romantiktirler ve kadınsı şallar ipek ya da saten elbiseler onlara göredirler. Aynı zamanda aksesuar bağımlısıdırlar.

Aslan

Aslan kadınları her zaman şık olmak isterler. Abartılı kıyafetler ve lame renkler parlak kumaşlar tam onlara göredir. Dikkat çekmedikleri bir ortamda bulunmaktan hoşlanmayan aslan kadınları bulundukları ortamdaki en şık kişi olmak isterler.

hem şık hem rahat tarzlar

Başak

Başak kadınları dikkat çekmeyen fakat kaliteli kıyafetleri severler. Kıyafeti seçerken de oldukça titizdirler. Ayrıntıları gözden kaçırmazlar. Hanım hanımcık olmayı severler ve dekoltenin aşırısından kaçınırlar. Hem şık hem rahat olabilmenin vücut bulmuş hali başak kadınlarıdır.

Terazi

Terazi kadınları iddiasız renklerde iddialı kesimli elbiseleri tercih ederler. Renk uyumu onlar için çok önemlidir. Baştan aşağıya aynı renk giyinmiş bir kadın gördüğünüzde yüksek ihtimalle terazi burcu kadınıdır.

Akrep

Akrepler siyah renge düşkündürler. Vüvut hatlarını belli eden dişiliklerini ön plana çıkaran kıyafetleri severler. Simsiyah bir elbisede derin bir dekolte görürseniz karşınızdaki bir akrep kadını olabilir.

 siyah şıklığı

Yay

Yay burcu kadınları renkli kişiliklerine uygun tarzda giyinirler. Kadınlar kıyafetlerini renkli aksesuarlarla tamamlarlarken yay burcu kadınları bunu saçlarını mavi renge boyayarak yapabilirler. Dikkat çekmenin onlar için önemi yoktur ama bulundukları ortamda tarzlarından dolayı dikkat çekerler.

Oğlak

Oğlak kadınları klasik giyinmeyi severler. Döpiyes tarzı takımları farklı aksesuarlarla kombinlemeyi severler. Akıllı alışverişi severler, onlar için fiyat değil kalite önemlidir.

Kova

Kova kadınları için en önemlisi rahat olmaktır. Her an doğa koşuya gidecekmiş gibi rahat giyinmeyi severler. Monotonluğu sevmezler, sıkıcı giysilere tahammülleri yoktur ve alışverişte fazla vakit harcamayı sevmezler.

Balık

Balık kadınları alışveriş yaparken çok kararsızdırlar ve kendilerine güvenleri yoktur. Ne alacaklarına bir türlü karar veremezler. Spor giyinmeyi tercih etseler de klasik giyineceklerse parlak kumaşlardan vazgeçmezler.

Burçlara Göre Giyim Tarzları ile ilgili videolar

Kaynak
yuksektopuklar.com

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu