Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Yengeç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Yengeç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

Yay burcu erkeği ile ilk görüşte aşık olan Yengeç kadını arasındaki ilişki istikrarsızdır. Her iki taraf da ilişkide huzuru arasa da duygularındaki ani değişimler barıştan çok kaosa yol açar. Ateş grubundaki Yay ve su grubundaki Yengeç ilk bakışta ateş ve su gibi zıt görünebilirler. Ancak birlikte daha fazla zaman geçirdikçe çok uyumlu ve mutlu bir çift olabilirler.

Yengeç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

Yay burcu erkekleri, uyum sağlayan, özverili ve iletişim becerileri yüksek kadınlardan etkilenir. Bir Yengeç kadını bu üç özelliğe sahipse, Yay burcu bir erkeğin vazgeçemeyeceği bir aşka sahip olacaktır. Yay burcu kadınları ise sevgililerinin mizah anlayışından ve atletik görünümlerinden derinden etkilenirler.

Yengeç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Aşk Uyumu

İlk kez bir Yay burcu erkeği, sevgilisi olan bir Yengeç kadınının anaç doğasını sevecektir. Ancak zamanla, sahiplenme duygusu baskıcı bir hal alır. Bu da demek oluyor ki aşk yerini alışkanlığa ve ego savaşına bırakır. Bir Yengeç kadını bir ilişki içindeyken hiçbir şey göremez ve arkadaşlarını ve hatta ailesini görmezden gelebilir.

Yay burcu erkekleri ise diğer insanlarla geçirdikleri zamanı kıskanmaya başlar. Özgür ruhlu Yay burcu erkekleri bu kıskançlıklarına engel olmayacak ve bildiklerini okumaya devam edeceklerdir. Yay burcu erkeği, aşkını kendisi kadar doğal yaşar. Aşırı jestlerden, abartılı romantizmden ve sevgi gösterilerinden hoşlanmaz.

Yengeç kadını ise yaramaz olduğu kadar enerjik ve duygusaldır. Arada sırada küçük bir hediye veya bir buket çiçek ona dokunulmak ister.

yengec burcu kadini ve yay erkegi uyumu4 768x512 1

Yengeç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Cinsellik Uyumu

İkilinin cilt uyumunu yakalaması için öncelikle aralarında bir güven duygusu oluşması gerekir. İlişkileri zamanla olgunlaştıkça, bağları güçlenir. Bu da yataktaki uyumu olumlu yönde etkiler.

Yengeç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Evlilik Uyumu

Yengeç kadınları konu evlilik olduğunda aşırı istekli veya sabırsız değildir. Ancak doğru erkeği bulduğunu düşündükleri bir zamanda nikah masasında oturarak vakit kaybetmek istemez.  Yay burcu erkekleri için evlilik fikri çok uzaktır.

Çiftler evlendiklerinde aynı evi paylaşmaktan kaynaklanan yeni sorunlarla karşılaşabilirler. Yay burcu erkeğinin aşırı rahat tavırları, ev işlerine karşı hassas olan Yengeç kadınını oldukça sinirlendirir. Ayrıca Yengeç kadınları eşlerinin her zaman evde ve yanlarında olmasını isterler.

Yengeç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Arkadaşlık Uyumu

yengec burcu kadini ve yay erkegi uyumu3 768x512 1

Yay burcu erkeği evli olsa bile hemcinsleriyle plan yapmaktan çekinmez. Yengeç’in kurduğu arkadaşlıklar genellikle yüzeyseldir. Bu nedenle hayatlarına biri girdiğinde arkadaşlarıyla bağlarını koparırlar ve onları zar zor görürler. İki kişi arkadaş olduklarında, birdenbire kendilerini sevgili bulurlar, aniden çekici bulurlar.

Yengeç Burcu Kadın ve Yay Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Her iki taraf da sakin bir kişiliğe sahiptir ve sinirli ve iddialı değildir. Ancak anlaşamadıkları noktalarda birbirlerini eleştirmekten çekinmezler. Yengeç kadınları duygusal olmalarına rağmen bazen dillerine hakim olamazlar ve sevgilisinin kalbini kırarlar.

yengec burcu kadini ve yay erkegi uyumu1 768x431 1

Yay ne kıskanır ne de imrenilmek ister. Çiftin iyi anlaşabilmesi için Yengeç kadınının aşırı meraklı ve kıskanç tavrından vazgeçmesi gerekir. Yay burcu bir adam, telefonuna saatlerce bakamayacak kadar pervasız olabilir. Öte yandan, kendisine telefonla ulaşılamıyorsa, canı sıkkın demektir. Yengeç kadınları ilgi ister. Bu yüzden mesajlarına geç cevap vermek onu sinirlendirmeye yetiyor.

Fırtınalı ruh hali ilişkilerine de yansır. Bir gün birbirlerine delicesine aşık romantik bir çift olurlar. Başka bir gün, sebepsiz yere birbirlerine iki yabancı gibi davranabilirler. Zamanla, ilişkilerindeki bu dengesizlik onların rutini haline gelir.

Yengeç Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu