İlişki KonularıYaşam

Boğa Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Boğa Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

Boğa burcu ve akrep burcu tam uyumlu burçlardan biridir. Bir Akrep erkeği, hem karakter hem de tat olarak tam bir Boğa kadınına aşık olabilir. Her iki burç da hayatta seks ve aşka değer verir. Aynı cilt uyumuna sahip iki burç da aynı özellikleri paylaşır. Bu nedenle zodyakta birbirlerini tamamlamaları ve tamamlamaları normaldir.

boga burcu kadini ve akrep erkegi uyumu2

Boğa Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Aşk Uyumu

Bir Akrep erkeği ve bir Boğa kadını arasında harika bir aşk ilişkisi başlayabilir. Her iki burç da ailevi olduğu için bu aşkı çok kısa sürede evliliğe getirebilirler. Bu nedenle iki burç arasındaki aşk başlar başlamaz onu durdurmak oldukça zordur ve bir Akrep erkeği ile bir Boğa kadını arasında birkaç koşul sağlandıktan sonra muhteşem bir aşk bağı kurulabilir.

Özellikle Akrep erkeğinin inatçı karakteri göz ardı edilirse iki burç arasında çok fazla aşk uyumu olacaktır. Boğa kadını genellikle bir ilişkide baskın karakter olmayı sever. Bu davranış Akrepleri korkutabilirken, bazı durumlar göz ardı edildiğinde aşk çok üst düzeyde olabilir. Her iki burç da birbirlerine zaman ayırarak kısa sürede aradıkları aşkı verebilirler.

Boğa Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Cinsellik Uyumu

Akrepler daha çok duyguları tarafından yönlendirilir. Öte yandan Boğa kadını, dokunma duyularını ortaya çıkarır. Bu iki özellik nedeniyle bir Akrep erkeği ile bir Boğa kadını arasındaki cinsel çekim çok güçlüdür. Özellikle yatak uyumuna bakıldığında hiçbir burç o yataktan çıkmak istemez.

boga burcu kadini ve akrep erkegi uyumu4

Akrep erkeği kendini sevdiği kadar kadınını da mutlu etmeyi sever. Bu nedenle cildin uyumuna mümkün olduğunca çok dikkat eder. Tüm sorunlar bir yana, her iki burç da cinsel uyumluluk açısından en iyi çiftler olarak kabul edilir.

Boğa Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Evlilik Uyumu

Akrep erkeği ve Boğa kadını yapı olarak ayrı karakterler gibi görünse de, ikisi de doğada evcildir. Yemek yapmaktan, film izlemekten ve hobilerini sergilemekten hoşlanırlar. Bu özellikleri sayesinde bir Akrep erkeği ve bir Boğa kadını birbirine layıktır ve evlilikte de oldukça uyumlu bir çifttirler, özellikle aşkla başlayan ilişki mutlaka evlilikle biter. Akrep erkeği evlilik açısından birbirinden uzak görünse de evliliği yürekten arzular.

Boğa Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Bir Akrep erkeği ve bir Boğa kadını sadece sevgili olarak değil, aynı zamanda iyi arkadaş olarak da anlaşabilirler. Bu iki takımyıldız benzer özelliklere sahip olduğu için birbirini tamamlayan yapılara sahiptir. Bu durumda iki burç arasındaki dostluk kalitesi de güçlüdür.

Zodyak işaretlerinin en önemli özelliği, kendi mutluluklarını sevmeleridir. Bu iki işaret birlikte vakit geçirmeyi sever. Yani aynı şeyleri konuşuyorlar ve paylaşıyorlar. Kısacası, iki burç arasındaki dostluk uyumluluğu etkili ve güçlüdür.

Boğa Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Anlaşabilirler Mi?

boga burcu kadini ve akrep erkegi uyumu1

Bir Akrep erkeği ve bir Boğa kadını çok iyi arkadaştır. Ortak özelliklere sahip olmak aynı zamanda iyi geçinmelerini sağlar. Akrep erkeğinin inatçı yapısı, Boğa kadınının baskın kişiliği ile birebir uyumludur. Bazı konular tartışılsa da ortak bir kararda mutlaka bir araya gelebilirler. Bu hususta iki işaret arasında ihtilaf yoktur.

Boğa Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu