Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Aslan Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Aslan Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Eleştiriyi kabul etmeyen Koç burcu erkekleri inatçı tavırlarıyla, zor bir karakterdir. Koç burcu erkekleri bencilliklerinin farkındadır ve aşırı özgüvenleri nedeniyle aile, sosyal ve iş hayatlarında lider olarak atanırlar. Canlı, başarılı ve çalışkan bir yapıya sahip karizmatik bireylerdir.

Aslan Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Koç burcu erkekleri çok cömert, şefkatli ve yardımseverdir ve bu özellikleriyle karşı cinse mıknatıs gibi davranabilirler. Aslan kadınları da tıpkı Koç burcu erkekleri gibi ruhani liderlerdir. Dürüst olmak ve yalan söylememek onlar için çok önemlidir. Diğer kişinin endişelerine odaklanmasını isterler.

İşlevsel zekaları ile ilgi odağı olmakta zorlanmazlar. Karar verdiğinde inatçı yapısı verdiği kararlardan geri adım atmaz ve ulaşılmaz bir kadındır. Bir

Aslan Burcu Kadını ve Koç Erkeği Aşk Uyumu

aslan burcu kadini ve koc erkegi uyumu5 768x513 1

Koç burcu erkeğine hangi burç kadınının en uygun olduğu sorulduğunda, cevap Aslan olmalıdır. Aslan kadını, Koç burcu erkeğinin bir kadında aradığı tüm özelliklere sahiptir. Burçları çok iyi olduğu için evlenirlerse uzun süre evli kalabilirler. Bir Koç burcu erkeği macera ve geçici bir ilişki arıyorsa, Aslan kadınından uzak durmalıdır.

Koç adamları çalkantılı aşk hayatları yaşarlar. Ufak bir hatada sevgisini ve ilgisini kaybedebilir. Koç burcu için partnerinin, sevgilisinin ya da eşinin hassas noktalarına dikkat etmesi aşk uyumunu bozmamak için önemlidir.

Aşırı kıskanç olmamak bir Aslan kadınının aşk hayatında kendini rahat hissetmesini sağlayacaktır. Güçlü bir duruşla birbirlerini anlayabilen ender çiftlerdendirler. Duygusal yaşamda Koç erkeği ilişkideki sorunları kolayca çözebilir ve ikili arasındaki uyumlu aşkın devamına olumlu etki edebilir.

Koç erkeği ve Aslan kadını özgürlüğü savunan aşıklardır. Bu iki sevgiyle uyumlu çift, birbirlerinin özgürlüğüne saygı duyarlar.

Aslan Burcu Kadını ve Koç Erkeği Cinsellik Uyumu

aslan burcu kadini ve koc erkegi uyumu2 768x432 1

Koç burcu erkeği, etraftaki cinsel açıdan en aktif erkeklerden biridir. Cinsel olarak, tüm enerjilerini partnerleriyle tutkulu bir yatak uyumuna harcamayı tercih ederler. Romantizm bir Koç erkeği için değildir. Yatak odasında seksi bir partnerden hoşlanır. Etkileyici görünümü ve hoş kokusu onun için kışkırtıcıdır. Aslan kadınında aradıkları şehvet ve tutkuyu bulurlar. Cinsellikleri de oldukça uyumludur ve her yerde seks yapabilirler.

Aslan Burcu Kadını ve Koç Erkeği Evlilik Uyumu

aslan burcu kadini ve koc erkegi uyumu1

Koç burcu erkeği ile Aslan kadını arasındaki ilişki gelişigüzel, sıradan bir birliktelik olamaz. Her iki işaret de kendilerine değer veren ve kendilerine derinden önem veren insanlardır. Bazen kibirli davranışlar sergilerler. Ancak bir Aslan kadını, kendisine değer vermeyen bir adama açılamayacak kadar gururludur. Evlenirlerse saygı ve sevgi çerçevesinde kalıcı ve mutlu bir yuva kurabilirler.

Aslan Burcu Kadını ve Koç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Koç erkeği ve Aslan kadını çok iyi arkadaşlardır, birbirlerini anlayabilirler ve en zor zamanlarda sevinç ve kederi paylaşabilirler. İyi bir arkadaşa burçlarını sorduğunuzda, genellikle bu iki burcun üyeleriyle karşılaşırsınız. Beraber saatlerce sıkılmadan sohbet edebilirler.

Aslan Burcu Kadın ve Koç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Çok iyi anlaşırlar ve lüks bir hayattan çok zevk alan istekli bir çifttirler. Bu sadece fikirleri olan değil, aynı zamanda ruh eşleri olan bir çift. Bir Koç burcu erkeği ve bir Aslan kadını, onları kimse ayırmadan mutlu bir hayat yaşama potansiyeline sahiptir. Birbirlerini tanırlar ve sürekli fikir alışverişinde bulunurlar.

İki burç genellikle karşılıklı anlayış içinde iyi iletişim kurar. Açık fikirli olmalarına ve kısıtlamalardan hoşlanmamalarına karşın, birbirlerine danışmadan karar vermek de istemezler. Karşılıklı konuşmalarında incitici sözlerden ve sert suçlamalardan kaçınarak, aralarındaki gıpta ile bakılan, güzel konuşmayı sürdürdüler.

Aslan Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu