Anne ve ÇocukAstroloji ve Burçlar

Koç Burcu Bebeği Özellikleri

instagram takipçi hilesi

Pek çok insan, zodyak işaretlerinin kişilik üzerindeki etkisi konusunda hemfikirdir ve en az ilgilenenimiz bile günlük burç yorumlarına takıntılıyız. 21 Mart ile 20 Nisan arasında doğanların burcu Koç’tur. Bu, bebeğinize ortalama olarak 25 Haziran ile 15 Temmuz arasında hamile kalırsanız, gezegeni Mars ve elementi ateş olan zodyaktaki en aktif bebeğin annesi olacağınız anlamına gelir.

Koç Burcu Bebeği Özellikleri

Koç Burcu Bebeği Özellikleri

Sonsuz Enerjiye Hazır Olun

Koç burcu bir bebeğin ebeveyniyseniz, önce tüm enerjinizi buna harcamaya hazır olun. Çünkü Koç burcu bebekleri doğumdan itibaren çok hareketlidir. Hayat dolu, oyuncu, özenli, hayal gücü kuvvetli, katılımcı, her şeyin üstesinden tek başına gelmeyi seven, enerjik bir bebekle tanışacaksınız. Sabırsızlıkları ve yüksek enerjileri nedeniyle birçok bebekten daha hızlı konuşmaya ve yürümeye başlayacak olan koç yavruları ile çok hareketli günler geçirmek zorunda kalırsınız.

Geniş Hayal Dünyası Vardır

koc burcu bebegi ozellikleri3

Bebekle oyun oynamanın duygusal gelişimine çok olumlu etkisi olduğunu bilen ebeveynler, Koç burcu bebekleri ile kaliteli zaman geçirmekte, özgün oyunlar yapmakta, yaratıcı hikayeler bulmakta ve bunlarla oynamakta kesinlikle sorun yaşamayacaklardır çünkü Koç burcu bebekleri geniş bir vizyona sahip olacaktır.

Liderlik Duyguları Vardır

Koç burcunun en belirgin özelliklerinden biri lider olma ve bir numara olma arzusudur. Bu, bebeğin yaşamının ilk yılında gözlemleyebileceğiniz bir özellik olacak ve doğru yönlendirme ve yaklaşımla çok olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Tatlı Azar Severler

koc burcu bebegi ozellikleri2 405x405 1

Stres ve sertlik, ceza veya yaptırımlar Koç burcu çocuğunuz için kesinlikle doğru yol değildir. Hevesinin azaldığı her faaliyette veya sorumlulukta ona tatlı sözlerle yaklaşmak gerekir. Çünkü onları cezalandırmak onları kızdırmaktan başka bir işe yaramayacaktır.

İyi bir şey yaptıklarında ve oyunlarda bile her başarı için onları alkışlayıp övdüğünüzde ödülleri ve tanınmayı severler. İnatçı kişiliğiyle başa çıkmanın yolu, onu sevgi ve ilgiyle doldurmaktır. Konuşarak ve tatlı dille yapmalarını istediğiniz her şeyi seve seve yapacaklardır.

Paylaşımcı Değillerdir

koc burcu bebegi ozellikleri1

Çok paylaşmayı sevmezler, çoğu zaman oyunlarda sosyal ortamlarda bu sorunu yaşayabilirler ama çok zeki bir bebeğiniz olduğunu unutmuyorsunuz size anlatırken. Bu şekilde doğru olmayı öğretebilir. Kendi başınıza oyun oynayabilirsiniz: Bebeğinizi fiziksel olarak aktif ve sürekli tutacak aktiviteler seçin. Ona çok fazla oyuncak almanıza gerek yok çünkü bir süre sonra odasında kendi düzeninde istediği belirli sayıda oyuncağa odaklanacak ve onlara uzun süre bağlanacak.

Koç Burcu Kız Bebekleri

Bir Koç kadını, bir şey hakkında fikrini almayı çok ister. O özellikle yardımcı olur. Kendi kendine mırıldanmayı sevmez. Aklından ne geçiyorsa onu olduğu gibi başkasına aktarır. Bu kadının biraz asi olduğu söylenebilir. Biraz şüphecidir. Karşısındaki kişiye hemen güvenmez. Sürekli meraklı olabilir. Bazen sadece kendini düşünen bencil biri olabiliyor. “Alev” adı gibi ateşi ve liderliği simgeleyen bir isim alabilirsiniz.

Koç Burcu Erkek Bebekleri

Koç erkeği aile hayatına çok değer verse de genel olarak daha sosyal bir hayat sürerler. Aslında, bu onların aşırı aktivitelerinden kaynaklanmaktadır. Asla hareketsiz durmazlar. Ancak aile hayatı ona huzur ve mutluluk verdi. Rahatlamak veya kendini organize etmek istediğinde evde çok zaman geçirebilir. Kendini ilişkilerine adaması beklenebilir. Bu işarete sahip erkek çocuklara “Ateş ve Savaş” gibi isimler verilebilir.

Koç Burcu Bebeği İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu