İlişki KonularıYaşam

Koç Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Koç Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu

Balıkların aşırı duygusal doğası, son derece gerçekçi Koç kadını ile kalıcı bir ilişki kurmalarını engeller. Aralarındaki duygusal ve mantıksal çatışma sadece aşkta değil, günlük hayatta da sorun haline gelir.

koc burcu kadini ve balik erkegi uyumu2

Zodyak işaretleri arasındaki çatışmanın en büyük nedeni birinin su grubunda diğerinin ise ateş grubunda olmasıdır. Aralarındaki çatışma bazen birinin beyaz, diğerinin siyah olarak adlandırıldığı noktaya ulaşır. Tüm bu çelişkilere rağmen mutlu olabilmek için birbirlerine saygı duymaları ve anlamaları gerekir.

Koç Burcu Kadını ve Balık Erkeği Aşk Uyumu

Koç kadını aşkı tutku ve heyecanla yaşar. Ama romantizmden hoşlanmazlar. Balık erkekleri ise aşkı en duygusal haliyle yaşamayı severler. Sevdiği kadınlara şiirler yazar ve birlikte izleyecek romantik filmler bulur. Her iki işaret de sadakati çok ciddiye alır. Birbirlerinin sadakatinden şüphe etmeye başlarlarsa, şüphelerinden kolayca kurtulamazlar.

Koç Burcu Kadını ve Balık Erkeği Cinsellik Uyumu

koc burcu kadini ve balik erkegi uyumu1

Her iki takımyıldız da çok hevesli olduğundan, cilt uyumluluğunu erken keşfettiler. Seks hayatları renklidir. Bu sayede birbirlerini daha kısa sürede benimseyebilirler.

Koç Burcu Kadını ve Balık Erkeği Evlilik Uyumu

Balık erkekleri, Koç kadınlarına göre daha geleneksel bir düşünce tarzına sahiptir. Bu nedenle evlilikten beklentileri çok farklıdır. Bir Koç kadını için kariyeri önce gelir, böylece ömür boyu bekar yaşayabilir.

koc burcu kadini ve balik erkegi uyumu4

Balık erkeği ise aşktan emin olduğu kişiyle nikah masasına oturmaya hazırdır. Koç işkolikleri, ikisi evlenirse büyük sorunlara neden olabilir. Bazen işten geç gelmek veya işi eve götürmek oldukça tartışmalı olabilir.

Koç Burcu Kadını ve Balık Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Çiftten önce arkadaş olmaları ilişkilerine olumlu yansır. Birbirlerinin zayıflıklarını, zayıflıklarını ve ilişkiden beklentilerini keşfederler. Her ikisi de zekaya çok fazla önem veriyor. Özellikle iş zekası yüksek kadınlara koçluk yapmak, meslektaşları tarafından rol model olarak kullanılmaktadır.

Koç Burcu Kadını ve Balık Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Balık burcunun yöneticisi Neptün’dür. Koç kadını Mars’tan etkilenir. Birinin hayalperest, diğerinin savaşçı olması, birçok konuda farklı düşünmelerini sağlar. Balık adamları hayalleri planlara tercih eder. Koç, hayallerin zaman kaybı olduğunu düşünür. Bir şey isterlerse, bunun için savaşırlar. Birinin her şeyi kabul etmesi ve diğerinin aşırı hırslı olması anlaşmaya varmalarının önündeki en büyük engeldir.

Koç kadını aynı anda iki şeye sahip olmaktan hoşlanmaz. Çalışırken veya okurken telefonunun sesini bile kapatabilir. Balık burcu erkeği ise gün içinde sevgilisinden sık sık haber almak ister. İkisi arasındaki iletişim normal olsa da dilleri yoktur. Savaştaki sözleri yürek parçalayıcı olabilir. Bu durumda bazen günlerce bazen haftalarca iletişim kurmazlar.

Koç Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=RTJT4AJDrR4

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu