İlişki KonularıYaşam

Koç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Koç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

Boğa erkekleri ve Koç kadınları iki farklı kişiliğe sahiptir. Ortak yönleri olsa da ilişkileri uzun sürmez. Evlenmeye karar verseler bile mutlulukları uzun sürmeyecektir. Boğa erkeği, Koç kadınının ufak tefek hırslarına göz yumarsa, ilişkilerine devam edebilirler. Boğa burcu insanları karar vermekte yavaş olmaları ile bilinir. Karar vermesi onun için zordur.

koc burcu kadini ve boga erkegi uyumu1

Koç kadını, düşünmeden karar vermez. Ancak Boğa erkeğinin kararsızlığı ve yavaşlığı Koç kadınının sabrını test edebilir. Boğa burcu erkeği, Koç kadınının hayatındaki kadın olduğuna inanırsa, tüm çelişkileri görmezden gelebilir ve hayatını kadınına adayabilir. Boğa erkeğinin ailesi ve sevgi dolu gerçekleri zamanla Koç kadınını etkileyecek ve onları uyumlu bir çift yapacaktır.

Koç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Aşk Uyumu

Koç kadını son derece bağımsız ve rekabetçi bir ruha sahiptir. Aşık olduğu zaman ipleri elinde ister. Her zaman sevgilisini yönetmek ister. Boğa erkeğinin sakin ve içine kapanık tavrını gördükten sonra koruyucu ve destekleyici bir rol üstlenebilir. Boğa erkeğinin aşka yaklaşma şekli Koç kadını için eğlenceli ve sıcak olabilir.

Boğa erkeği, sevdiklerine karşı sevecen ve sadıktır. Yavaş ve rahat bir hayatı sever. Öte yandan Koç kadını delilik dolu bir hayat yaşamak ister.

koc burcu kadini ve boga erkegi uyumu2

Boğa burcunun sevecen ve nazik tavrı Koç kadınını rahatsız ederken, birbirlerini çok iyi tamamladıkları için aralarında aşk daha da gelişebilir.

Koç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

Boğa erkekleri yatakta çok duygusaldır, ancak karar vermede yavaş olmaları ve yavaş hareket etmeleri ile bilinirler. Ayrıca özellikle Koç kadını ile ten uyumu sağlandığında harika bir yatak uyumu sağlarlar.

koc burcu kadini ve boga erkegi uyumu4

Koç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

Her iki burcun da inatçı doğası nedeniyle ilişkileri genellikle evlilikle taçlandırılmaz. Koç kadını sürekli sorgular ve kıskanç olurken, Boğa erkeği de partnerine sürekli açıklama yapmak zorunda kalacaktır. Boğa’nın sabırlı ve yavaş tavrı, Koç’un agresif ve hızlı tavrıyla orantılı değildir.

Koç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği İletişim Uyumu

Her iki burç da yüksek iletişim becerilerine sahiptir. Anlaşmazlıkları veya sorunları olduğunda, bunları kolayca tartışabilir ve çözebilirler. Öncelikle birbirlerine güvendiklerini göstermeleri gerekir. Boğa insanları çok rahattır ve durgun ilişkileri sever.

koc burcu kadini ve boga erkegi uyumu3

Akıllı ve duygusal, ilişkilerini canlı tutmayı başarıyorlar. Öte yandan Koç kadınları çok neşeli ve hareketlidir ve maceralı ilişkileri severler. Bu nedenle iki burç arasında zorlu bir ilişki sürecinden geçmesi doğaldır. Aslında bu iki burç birbirini çok iyi tamamladığı için orta bir yol bulduklarında uygun bir çift olabilirler.

Koç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Boğa erkekleri karşı cinsle olan ilişkilerden ve arkadaşlıklardan çekinirler ve birbirlerinin ilk adımlarının ve sohbetlerinin birbirlerinden gelmesini beklerler. Koç kadını sosyal ve konuşkan olduğu için genellikle önce hareket eder.

Koç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Hem Boğa erkeği hem de Koç kadını dürüst ve açık sözlüdür. Sadece Boğa erkekleri daha yavaş karar verirken, Koç kadınları daha dinamik, bağımsız ve pozitiftir. Boğa erkeği, Koç kadınına kendisine güvendiğini hissettirirse, geçinmeleri kolay olacaktır.

Koç Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu