Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Terazi Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Terazi Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

Terazi burcuna sahip olan kadınlar genelde fazlasıyla naif ve kibar insanlardır. Aynı zamanda dışarıdaki insanlara çok çekici gelirler. Yay burcu erkekleri ise dışarıdan bakıldığında saf ve temiz duran insanlardır. Kalbi temiz ve neşeli insanlar olarak bilinirler.

Terazi Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

Dürüstlük abidesi olarak da nitelendirilebilecek olan burçlar arasında olan yay burcu erkeği, terazi burcu kadınının gönlünü bu şekilde bile kazanabilir. İlişkide ki en büyük problemlerden birisi, terazi burcu kadınının önemsemez tavırları olabilir. Terazi burcu kadınları genelde sorunları görmezden gelebilirler. Yay burcu erkeğini bu durum kırabilir. Bu yüzden birbirlerine anlayışlı gitmeleri gerekir.

Terazi Burcu Kadını ve Yay Erkeği Aşk Uyumu

Yay burcuna sahip bir insanın olduğu yerde genelde sakinlik söz konusu olacaktır. Terazi burcunun aşka ve sevgiye olan merakını yay burcu erkeği kabullenip buna göre davranabilir. İlişki bu anlamda uyumlu ilerleyecektir. Yay erkekleri ilişkide oldukları insana fazlasıyla ilgi gösterirler. Terazi burcu kadınını bu durum çok etkileyecektir. İlişkide olduğu insanın ona olan ilgisi hoşuna gidecektir. İlişki ve aşk genel olarak uyumlu ve istekler doğrultusunda ilerler.

Yay burcu erkekleri genelde dışa dönük ve sakin yapıdadır. Fakat terazi burcu kadını ile beraberlik yaşadığında sakinliği artacaktır. İkisine bakıldığında birbirleriyle uyumsuz olduğu görünür fakat ilişki içerisinde uyumu yakalarlar.

Terazi Burcu Kadını ve Yay Erkeği Cinsellik Uyumu

terazi burcu kadini ve yay erkegi uyumu3 768x512 1

 

İkilinin yatak uyumu da ilişkideki gibidir. Genel olarak birbirlerinin istekleri doğrultusunda hareket ederek doğru adımlar atarlar. İkisi de birbirini yatakta neyin mutlu edeceğini bulduktan sonra uyum sağlanacaktır. İkilinin ilişkisinde en önemli adımlardan birisi saygı, diğeri ise karşılıklı anlayıştır. Yatakta da olmazsa olmazlardan birisi, partnerinin ne istediğini bilmektir. İkili ne istediklerini bilmedirler.

Terazi Burcu Kadını ve Yay Erkeği Evlilik Uyumu

terazi burcu kadini ve yay erkegi uyumu1 768x432 1

Terazi burcu kadınları kendilerine fazlasıyla güvenirler. Vakitleri onlar için çok kıymetlidir. Zaman kaybetmek istemezler. Yay burcu erkekleri ise genelde dışarıda vakit geçirmeyi severler. Bu yüzden evlilik onlara göre değildir. Fakat ikili, birbirine aşık olduktan sonra bu sorunları aşacaklardır. Birbirlerinin özel anlarına saygı duyduktan sonra ilişki doğru ilerleyecektir.

Terazi Burcu Kadını ve Yay Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Terazi burcu kadını ve yay burcu erkeği gündelik yaşamlarında çok sosyallerdir. İlişkilerinde olduğu kadar arkadaşlıklarına da önem verirler. Konuşmayı, gezmeyi, eğlenmeyi çok severler. Bu yüzden ikili arkadaşlık konusunda da uyum yakalayacaklardır.

Terazi Burcu Kadını ve Yay Erkeği Anlaşabilirler Mi?

terazi burcu kadini ve yay erkegi uyumu 1

Yay burcu erkekleri genelde etkileyicidir. Terazi burcu kadınları da aynı şekilde çok çekicidirler. İkili dışarıda tanışırlarsa birbirleriyle ilk görüşte aşk bile yaşayabilirler. Aslında ikili zıt kutuplardadır. Fakat ilişki içerisinde bu zıtlıklar birbirlerini tamamlamalarını sağlar. Yay burcu erkekleri, ilişkisinde romantik insanlardır. Terazi burcu kadınları ise romantik ilişkilerden hoşlanır.

Yay burcu erkekleri genel olarak özgüvenli ve saygılı insanlardan hoşlanırlar. Terazi burcu kadınları da tam olarak böyle insanlardır. Terazi burcu kadını arkadaşlarıyla dışarıda gezmeyi ve eğlenmeyi çok sever. Yay burcu erkeği de buna saygı duyarak ona kişisel alanlar yaratmalıdır.

Terazi Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu