Akıllı Telefonlar ve Tabletler

Bir Zamanlar Bilgisayarda Müptelası Olduğumuz, Solitaire Android ve iOS’a Geldi!

instagram takipçi hilesi

Hani doksanlarda her bilgisayarın olmazsa olmazı olan ve hala daha oynanası oyunlardan biri olan Solitaire Collection’ın Mobil uygulamalı oyunu AppStore ve Google Play Store’da!

solitaire

Bu oyun öyle bir oyun ki işte,ofiste iş yaparken bir yandan bu oyunu oynamak işin sonunda da iş yapıyormuş gibi yapan insanları kitleyen oyundur.

Windows’un Solitaire oyununu bırakamayanlardan iseniz, artık onu daha çok yerde oynayabilirsiniz. Microsoft’un geliştirdiği Solitaire, ilk defa Android ve iOS’a geldi.

solitaire-android-ve-ios-a-geldi

Android ve iOS platformuna taşınan Solitaire Collection’ın mobil sürümü içerisinde FreeCell, Klondike, Spider, Tripeaks ve Pyramid oyunları bulunuyor. Oyunda Xbox Live entegresyonu yerini koruyor, bu sayede tek başınıza oynamak zorunda kalmıyorsunuz (oyunun anlamı tek başına oynamakta olsa da).

Android ve iOS’ta sayısız Solitaire sürümüne rastlamanız mümkün, ancak Microsoft’un popüler oyunu mobil platformlara taşıması sevindiren bir gelişme; özellikle bu oyunların Microsoft sürümünün dışına çıkmak istemeyen kullanıcıları düşündüğümüzde. Oyun ücretsiz  ancak ayda iki dolar ödeyerek “Premium Edition”a geçiş yapabiliyor, reklamları kaldırıp bozukluk ödülünüzü ikiye katlayabiliyorsunuz.

İndirmek İçin:

Download_on_the_App_Store_Badge_TR_135x40 google-play-indir

Kaynak: Chip

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu