Yaşam

2018’de Burçları Neler Bekliyor? 2018 Burç Yorumları

instagram takipçi hilesi

2018’de burçları neler bekliyor? 2018 burçlar açısından nasıl geçecek? 2018’de burçları Neler Bekliyor? 2018 burç yorumları. Hepsi yazımızın devamında.

2018de burclari neler bekliyor 2

2018’in ilk günlerinde, yeni senede burçları nelerin beklemiş olduğunu yazdık. Yükselen burçlarınızın 2018 burç yorumlarını okumayı unutmayın.

2018 Burç Yorumları

2018’de Balık Burcunu Ne Bekliyor?

untitled 2 1x 2

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olan kişiler, yeni seneye yeni hayaller ve idealler ile başlıyorsunuz. Eğlenmek, gezmek, yeni yerler keşfetmek istiyorsunuz. Arkadaşlıklar bu sene sizin için önemli bir yer tutuyor. Satürn ise Oğlak burcuna geçerek kalıcı arkadaşlıkları yaşamına getiriyor.

Bazı elemeler yaşansa da, bu arkadaşlık alanında ciddi düzenlemeler ile devam edeceksiniz. Belki de uzun bir sürede yapmayı planlamış olduğunuz ve yapamadığınız bir olgu içerisine girebileceksiniz bu sene.

Geçen yıl olduğu gibi iç dünyanızı artık dışarıya açmanız zamanı geldi sizler adına, daha fazla paylaşmak, daha fazla anlatma zamanı. İnsanlar ile bir arada olmalı, hayallerinizin nasıl gerçek olacağının peşine düşmeniz gerekmekte. Bu sene sizler için seyahatler ve yer değişikliği kesin.

2018’de Kova Burcunu Ne Bekliyor?

untitled 2 1x 3

Yükselen burcu Kova olanlar ve Kovalar, bu sene sizler için hala kadersel etkilere sahip, hem de daha fazla etkin bir biçimde. Kendi hakkınızda düşünmüş olduğunuz her ne var ise değiştirin ve yerine yenileri koymanız gerekmekte.

İdealist tarzınız, sosyal canlılığınız devam ediyor ancak bu sefer biraz daha başkalarının haklarına değer vererek. Kendinizden daha fazla karşı tarafa vereceğiniz bir sene olacak bu sene.

Aslan ve Kova aksanında gerçekleşecek tutulmalar ve ay düğümleri bunun gerekli olduğunu vurguluyor ve tamamlanmanın ancak bu şekilde olabileceğini anlatıyor. İpleri karşı tarafa vermenin doğru zamanı sizler için. Bırakın her şeyi siz düşünmeyin, biraz da karşı taraf idare etsin, koordine etsin.

Bu sene şanslı olduğunuz konular evlilik ve kariyer konuları olacak. Zorlanacağınız konular ise arkanızdan çevrilen işler, entrikalar sizi yorabilir. Bir çok Kova aşık olacak bu sene, gerçekten çarpıcı bir seneye şimdiden hazır olmanızda fayda var.

2018’de Oğlak Burcunu Ne Bekliyor?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olan kişiler, kendiniz ile ilgili yeni kararlar alacak ve bunları büyük bir sorumluluk ile birlikte yerine getirmek isteyeceksiniz. Her zamankinden daha fazla disiplinli, olgun, ağır ve sahip olduğunu sorumluluklarınızın farkında olacaksınız çünkü yönetici gezegeniniz olan Satürn artık sizin burcunuzda.

Bir yandan olmadğınız kadar cesur ve güçlü hissederken, diğer tarafandan da gerçekler ile daha fazla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Maddi sorunlar yaşayan ya da hak etmiş olduğunu alamadığını düşünen Oğlaklar, kendi başlarına onay almadan iş yapmak yerine ortaklar ile yapılan işlerden gelir elde etmeliler.

Sevgi ve ilişkiler bakımından evlilik söz konusu olacak pek çok Oğlak için yalnız olan Oğlaklar, aşkı eski ilişkilerinden yana arayacak yine bir şans daha vermek isteyecek. Sosyal yaşantıda aranan kişi olacaksınız bu sene, bir çok etkinlik, arkadaşlık, davette mevcut.

Hobileriniz, keyif aldığınız konular ise değişim geçirecek. Bu sene bazı durumlar için geç olmadığını fark ederek, yol almaya karar vereceksiniz.

2018’de Yay Burcunu Ne Bekliyor?

ewew 1x 4

Yükselen burcu Yay ve Yaylar, bu sene Satürn artık size baskı yapmayı bırakıyor. Bazı şeyleri dayatmıyor ve sizlerin yorulmasına neden olmuyor. Kutlanması gereken bir sene sizler için keyfiniz ve neşeniz yerine geliyor.

Yaylar, bazılarınız sudan çıkmış bir balık gibi hissedebilir ilk zamanlarda fakat sonrasında işlerinizde, arkadaşlıklarınızda, sosyal ilişkilerinizde daha güzel gelişmelere tanıklık edeceksiniz.

Maddi konularda yeni atımlar yapmak, daha iyi kazanç sağlamak adına kolları sıvamanın tam zamanı. Ne kadar iyimser olma konusunda taviz vermesiniz de bu yol yoğurdu üfleyerek yemeyi öğrenen bir Yay var kaşımızda. Bu sene keyif aldığınız konuların başında kitaplar ve seyahatler var.

Aşk ve sevgi ise daha rahat bir şekilde yaşayacaksınız. Yakın çevreniz ile ilişkileriniz de kayıplar yaşayabilirsiniz.

 

2018’de Akrep Burcunu Ne Bekliyor?

akrep

 

Akrepler ve yükselen burcu Akrep olan kişiler, 2018’in en şanlı burcu diyebiliriz sizler için. Yeni sene sizlere güzellikler getiriyor, yüzünü güldürüyor, şans getiriyor… Beklemiş olduğunuz her ne var ise sahip olmak için bu seneden daha iyi bir sene olamaz.

Ancak her kolaylığın yanında zorluklarda yok değil. Yaşam böyle bir denge ama şansız gerçekten açık olacak! Şansı en fazla yakalayacak olduğunuz alanlar, maddi değerler, ilişkiler, kariyer ve iş haneniz olacak. Yakın çevre ilişkilerine değer vereceğiniz bu sene iletişimde olmak, insanlar ile bir şeyler paylaşmak ve farkındalık kapasiteniz yükseklerde olacak.

Çok fazla evde olmak istemeyecek, yaşamınıza yeni arkadaşlıklar ve seyahatler katacaksınız. Yeni bir hobiye başlamak, farklı konularda eğitim almak da listenize dahil bu yıl.

Birçok akrep burcu için kişilere ve olaylara ilgi duymanıza sebep olacak. İlişkilerde iniş çıkışlar yaşatacak.

2018’de Terazi Burcunu Ne Bekliyor?

terazi

 

Yükselen burcu Terazi olanlar ve Teraziler, arkadaşlık ve sosyal yaşamınızda şanslı olabileceğiniz bir sene. Para konusunda da geçen sene başlayan olumlu yükseliş, bu sene de devam edecek. Evinizi tekrardan dekore etmek, tasarım, moda, estetik, giyim gibi konularda başarı şansınız oldukça iyi. Ailevi konularda adımlar atacak olduğunuz bir yıl sizleri bekliyor olacak.

Bazı değişmeler ve düzeltmeler yapmak aile konusunda iyiye gidebilecek olan etkilere sahip olacaksınız. Denge konusunda bazen yanılmalar yaşayabilirsiniz, çok fazla göz önünde olabileceğiniz bir yıl bu durum da bazı kişiler tarafından manipüle edilmek istenebilir. Başarılarınız artıyor ve aşk konularında ise bekar olanalar iş yaptıkları kişiler ile yakın diyaloglara çekilebiliyor.

Bu sene teke tek arkadaşlıklardan çok grup aktivitelerine yoğunluk vermeli, sosyal projelerde de yer almanız gerekmekte.

2018’de Başak Burcunu Ne Bekliyor?

basak burcu 2018

 

Başaklar ve yükselen burcu Başak olan kişiler, seviyor, seviliyorsunuz, bu sene bunu daha fazla hissedeceksiniz özellikle de ev ve aile konularında kendinizi iyi bir şekilde ifade edebilecek ve sizleri saran enerji ile mutlu olacaksınız.

Ancak bu sene içerisinde de bazı zorlu koşullar, engeller, kısıtlamalar bulunmakta. Fakat sizler bu sene şöyle bir taktik uygulayacaksınız; ketum olacak, “söyleme sırrını dostuna, söyler dostunun dostuna” düşüncesini kafanızda oturtacaksınız.

Sadece kendi fikir ve projeleriniz ile insanlardan onay almanız gerekmeden ilerlemeyi, başarmayı öğreneceksiniz. Bu sene şans ve fırsatlar sizi bekliyor. Ticari konularda atılım yapacak, iletişimlerinizde daha akıcı olacaksınız.

Eskilere veda ederecek, bırakmanız gereken her ne varsa hepsini geride bırakacaksınız.

2018’de Aslan Burcunu Ne Bekliyor?

aslan burcu 2018

 

Yükselen burcu Aslan olanlar ve Aslanlar, 2018 senesi kadersel etkilerin devam ettiği bir sene olacak. Geçen yıl ile başlayan etkiler bu sene daha baskın bir biçimde ortaya çıkacaklar ancak bu sizlerin yararına olacak.

Kendinizi ortaya koyacağınız, yeni adımlar atacağınız, atılımlar yapacak olduğunuz bir sene sizleri bekliyor olacak. Kişisel özellikleriniz ile öne çıkarken, kazandıklarınızı yatırıma dönüştürebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Bu sene içerisinde aldığınız eğitimler, kurslar ve derslerin hepsi bir bir, daha sonraki senelerde sizin için bir yarara dönüşecek. Ne kadar alabiliyorsanız, ne kadar becerebiliyorsanız, denemekten sakınmayın, adım atmamaktan korkmadan hepsin tamam deyin. Her zamanki Aslan egosu ve enerjisi biraz daha fazla bu sene!

Evcil hayvan bakmak, yeni sorumluluklar almak adına uygun bir sene. Aşk konusunda olumlu bir sene olacak. Bir çok sosyal organizasyon sizleri bekliyor Aslanlar.

2018’de Yengeç Burcunu Ne Bekliyor?

yengec burcu

 

Yükselen burcu Yengeç olanlar ve Yengeçler, bu sene artık hayır demesini öğreneceksiniz. Geçen sene olduğu gibi bu sene de hem zorlu hem de içerisinde güzellikler olan bir sene olacak ve sizler daha fazla güçlenerek yaşantınıza devam edeceksiniz.

İlişki konusunda daha disiplinli ve sorumluluk alarak ilerleme kaydedeceksiniz. Sizi siz yapan özellikler bu yıl öne çıkacak. Ancak duygusallığınız ve hassaslığınız biraz daha arka planda çalışacak.

Bazı konularda dimdik ayakta duracak ve daha temkinli yaklaşacaksınız. Para ve iş konularında kendi ayaklarınızın üzerinde durmanın zamanı geldi. Kendi becerilerinizi ve aklınızı kullanarak daha fazla başarılı olabileceğiniz bir sene olacak. Bekar yengeçler için yeni flörtler ve yeni aşklar geliyor. Fakat fazla uzaklara değil, yakın çevrenizden olacak bu flört.

2018’de İkizler Burcunu Ne Bekliyor?

ikizler burcu

 

İkizler, ortaklık alanında başarılı bir sene. 2018’de hem bu konuda dönüşüm geçirecek hem de disipline olacaksınız. Bu sene krizler arasından fırsatları yakalayacağınız bir sene sizler adına. Özellikle duygusal konularda bu sene sizler daha duygusal ve olgunlaşmış olacaksınız.

Yürütemediğiniz, yapamadığınız ilişkiler rahatlıyor, o anda da nefes alarak hızlıca bir ilerleme kat ediyorsunuz. Aşk konusunda bu senenin diğer şanslı burcu sizlersiniz. Maddiyat konusunda ise para ile bir çok fırsatta karşılaşacaksınız. Kazanmaya heveslisiniz ve bu heves kursakta kalmayacak.

2018’de Boğa Burcunu Ne Bekliyor?

boga burcu 2018

 

Bakış açınızı değiştirmek isteyecek, olan durumlar karşısında tutumlarınızda dönüşüm geçireceksiniz. Eğitim alanı, seyahetler, yurtdışı ile olan bağlarınızın arttığı bir sene olacak. Bir çok Boğa bu sene içerisinde iş değiştirmeyi düşünecek.

Aşk konusunda ise en şansa sahip burç sizsiniz. Bir sene boyunca söz, nişan, evlilik gibi ikili ilişkiler için mutlu anılar biriktireceksiniz. Bu konularda atılımlar ve cesaret dolu olacaksınız. Yakın çevreniz ile ilişkilerinizin de yükseleceği bir sene olacak.

Sosyal yaşam ve kişisel yaşam arasında kalmanıza kariyer ve aile konularında bir takım ikilem problemler yaşacaksınız. Bazı değşikliklere direnmeniz gerekli.

2018’de Koç Burcunu Ne Bekliyor?

koc burcu

 

Yeni bir senede kendinizi göstermek, liderlik yeteniklerinizi kanıtlamak, iş konularında atılgan olmak, hayallerinizi gerçekleştirmek için çoşkulu ve heyecanlı olacaksınız. Bu sene de her sene ; olduğu gibi iş ve para konuları sizler için oldukça önemli.

Bu sene seyahatleriniz artıyor; ayrıca sene boyunca ev almak, ev satmak, arsa, emlak gibi konulardan yana şansınız artacak.

Aşk konusunda kıskançlıklardan uzak durmalı ve sınırları bilmelisiniz. Güzel giden bir ilişkiniz varsa şayet onu bir adım ileriye taşımanız gerekli. Kariyer konularında daha azimli ve disiplinli bir Koç burcu bu sene bizleri bekliyor olacak.

Herkes için mutlu bir sene olmasını dilerim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu