Akıllı Telefonlar ve Tabletler

2017’nin En İyi Mobil Uygulamaları

instagram takipçi hilesi

Sene boyunca birçok yeni uygulama akıllı cep telefonlarına indirilmiş sonrasında beğenilmemiş ve kaldırılmış olabilir. Bunun nedeni iyi uygulamaları indirmemek olabilir mi? İşte 2017’nin en iyi mobil uygulamaları.

2017nin en iyi uygulamaları

Koca bir sene boyunca azalan telefon bellekleri söz konusu olsa bile kıyarak kullanmış olduğumuz ,en beğendiğimiz uygulamalara göz atmaya ne dersiniz?

2017’nin En İyi Mobil Uygulamaları

Adobe Ilustrator Draw

adobe

Yaratılıcığı arttıran uygulamalar arasında en önemli yere sahip olan uygulamalardan. Basit bir mobil uygulamanın ötesinde olan Adobe Illustrator Draw, soyut fikirleri etkili ve kolay bir şekilde somutlaştırabilmek adına tüm araçlara sahip. Vektörel çizimlerden yapmaktan başlayın da yüksek çözünürlüklere sahip tasarımları yapmaya kadar birçok özelliğe sahip.

Voscreen

voscreen 1

Yeni diller, yeni ufukların anahtarıdır. Voscreen on beş saniyelik videolar ile seviyenize oranla değişken sorular soruyor. İzlemiş olduğunuz videodaki cümleyi tanıyarak doğru seçtiğinizde izledikleriniz değişiyor ve iyileşiyor.

Instapaper

ınstapaper

Adında bulunan Insta kelimesi onun hakkındaki izleniminizi etkilemesin, Instpaper en sade, en hızlı ve en verimli okuma deneyimini sunmak adına akıllı telefonlarınızda yer almalı. Bir internet sitesinde ilginizi çeken makaleyi size dayatılan reklamlar ile, dikkat dağıtan tasarımlar ile bölmek istemiyorsanız eğer Instapaper tam size göre.

Scanner Pro

scannerpro

Scanner Pro için alt tarafı dosyayı tarıyor, en fazla da PDF’e çeviriyor diye düşünmemelisiniz. Sanner Pro resmen bir çok işlevli bir alet. OCR teknolojisi ile kameranın gördüğü herhangi bir belgede ki harfleri tanıyarak onları sanki bir Word dokümanı gibi kaydedebiliyor. Hatta istemiş olduğunuz belgeyi belirli bir ücret karşılığında fax bile çekebiliyor.

Peak

Peak2

Beyninizin sulanmış olduğunu hissetiğiniz ya da hafızanızı güçlendirmek, zihninizi dinç tutabilmek adına yardıma yetişen bir uygulama. Peak’a şans vermenizi öneriyoruz.

Zombies Run

zombiesrun

Egzersiz yapmayı tam anlamı ile oyun durumuna çevirerek sağlıklı yaşam yolunda değişim serüvenlerinize eğlence katmak iyi gelebilir. Koşuyu oyun durumuna getirmeyi amaçlayan Zombies Run, size vermiş olduğu görevler ile hayali bir zombi istilasından kaçmanızı oyunlaştırıyor.

SeenIt&SeriesGuide

seenit

Televizyon dizileri teker teker geldikleri zaman takibi kolay olsa bile birden fazla dizi takip ediliyor ise ya da bir süre takip için ara verilecek olursa hangi sezonun kaçıncı bölümünde kalındığı tamamen bir kargaşa. Bu kargaşanın önüne geçmek adına bu uygulamayı denemelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu