MaksatModa

2017’nin En Beğenilen Saç Trendleri

instagram takipçi hilesi

Moda dünyasındaki değişimler, birçok konuda olduğu gibi saç trendleri üzerinde de oldukça etkili. Özellikle son yıllarda kadınların saçları için tercih ettiği cesur seçimler, bu etkinin en önemli göstergelerinden biri. Sokak modası ve ünlü stil ikonlarının bu yönde attığı adımlar ise trendlerin kullanım ömrünü belirlemede önemli bir ole sahip. Elbette trend olarak belirlenen her saç modeli aynı düzeyde ilgi görmüyor ve beğenilmeyebiliyor. Dolayısıyla bazı saç modelleri diğerlerine oranla daha çok ilgi görebiliyor. İşte 2017 yılının en beğenilen saç trendleri…

Bella Hadid Modeli

Son yılların en çok konuşulan isimlerinden olan Supermodel Bella Hadid’in kırmızı halı kombinlerinin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan bu saç modeli, 2017 yılının en beğenilen saç trendlerinin başında yer alıyor. Sade ve şık bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların tercihi olan saç modelini uygulaması ise basit olmasına rağmen saçın mutlaka bakımlı olmasını gerektiriyor.

DD0mYFUXsAAyYXk

Düz Dalgalar

Doğallığın hiçbir zaman cazibesini kaybetmediği bir gerçek. Yine de son yıllarda doğallığa dönüş biraz daha fazlasıyla hissediliyor. Bunun en önemli göstergelerinden biri de uğraşılmamış hissi veren düz dalgalı saçlar. Cool  bir görünüm sağlayan ve kırmızı halıda yıl boyunca birçok ünlüde rastladığımız bu saç modelinin en önemli artısı ise her mevsim rahatça kullanılabiliyor olması.

Barbara Pelvin Healthy Hair

Yüksek At Kuyruğu

Doğal ve çekici saç modellerinden biri olan yüksek at kuyruğu, trendleri belirleyen kırmızı halı kombinlerinin vazgeçilmez modelleri arasında yer alıyor. Hem özel günlerde hem de sokakta kullanılabilen atkuyruğunu en çok kullanan ünlüler arasında ise Jennifer Lopez, Gigi Hadid ve Kendall jenner yer alıyor.

At kuyrugu dalgali yeni sac modeli

Yarım Toplanmış Saçlar

Uğraşmamış görüntüsü veren saçların uzun bir süre daha moda trendleri arasında olmaa devam edceği kesin gibi görünüyor. Özellikle hazırlanmaya vakti olmayan kadınlar için ideal olan bu tip modeller, günün her saatinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

half bun.002

Çift  Yarım  Topuz

Yıllar öncesinde benzer modellerle moda dünyasını sallayan çift yarım topuz modeli, özellikle 2017 yaz aylarının vazgeçilmezlerinden biri oldu. Saçlarında farlılık yaratmayı seven kişilere daha fazla hitap eden bu saç modeli, belli dönemlerde sık sık karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Çift Topuz Saç Modeli 2017

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu