Alışveriş RehberiMaksatModa

Sonbahar Modası İçin 4 Stil Tavsiyesi

instagram takipçi hilesi

Yaz aylarının izleri yavaş yavaş hayatımızdan giderken, sonbahar modasına ayak uydurmaya çalıştığımız aşikâr. Kış moduna hemen giremeyenler için, sonbaharın modasını aktardık sizlere. Sonbahar mevsimi kombin anlamında büyük kolaylık ve şıklık sağlamaktadır. Kombinler de kullanılan takılar veya küçük detaylar oldukça şıklık katacaktır. Kombin tamamlama konusunda eksik olduğunu düşünenler için , aşağıda 4 adet stil tavsiyesinde bulunduk. İşte Sonbahar Modası için önerileri:

Süveterler

Gömlek üzerine giyilmiş renkli süveterler, sonbaharı geçirmenizde yardımcı olacaktır. Sade gömlek ve pantolonlar üzerine giyilmiş desenli ve renkli süveterler tam bir kurtarıcıdır. Gömlek üzerine giymek yerine; sade süveter veya elbise üzerine giyilmiş süveterlerde tercih edilebilir.
Takı olarak büyük küpeler tercih edilebilir.

Süveter Kombini Sonbahar Modası Videosu

Boğazlı Crop Modeller

Yüksek bel pantolon üzerine giyilecek boğazlı crop modeller sizi oldukça şık gösterecektir. Göbek ve bel kısmının açıkta kalması, yaz ayından vazgeçmiş ama kış ayına geçememiş modası olarak da sayılabilir. Altında bol paça veya dar paça giyilerek büyük botlarla tamamlanabilir. Pantolonun deri, boğazlı crop modelinin ise siyah olması çok şık duracaktır.

Kışı Kolaylaştıran Kıyafet Çözümleri (Sonbahar Modası)

Oduncu Gömleği

Her senenin vazgeçilmezi olan oduncu gömleği modeli, tayt üzerine, dar paça pantolonlar üzerine veya midi boy etekler üzerine oldukça şık duracaktır. Oduncu gömlekleri her mevsimin vazgeçilmezidir. Yaz akşamlarında, sonbahar mevsiminde veya kış aylarında sıklıkla tercih edilir. Küçük sade kolyelerle kombin tamamlanabilir.

Oduncu Gömleği Kombin Videosu

ceket 1

Trençkot

Trençkot, sonbahar modalarının vazgeçilmezidir. 70’li yıllardan bugüne trençkot modası hiç eskimemiştir. Kombin olarak çok pratik ve şık kombinler elde edilebilir. Açık renk kot pantolon ile açık kahve tonlarında trençkot ile uyumlu olacaktır. İçine giyilen beyaz sweatshirt kombin rengini açacaktır. Trençkot, şık olmasıyla birlikte spor görüntüde katmaktadır. Bu yüzden takıların çok büyük ve dikkat çekici olması kombini bozabilir.

Trençkot Kombin Videosu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu