Yabancı Kadın Ünlüler

Zara Phythian Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Zara Phythian
Tam adı: 
Zara Phythian
Doğum tarihi: 10 Mayıs 1984
Doğum yeri: Birleşik Krallık
Boyu: 1,72 m
Burcu: Boğa
Ailesi: 
Eşi: Viktor Marke
Çocuk (ları): 
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Zara Phythian Kimdir? Zara Phythian, oyuncudur.

Zara Phythian, 10 Mayıs 1984 günü Birleşik Krallık’ta dünyaya gözlerini açtı. Annesi ve Babasının kim ve nerede olduğu, hatta bir kardeşi olup olmadığı bile bilinmiyor.

7 yaşından beri Tae Kwon Do’ya geçmeden önce Shotokan Karate eğitimi aldı. 2006 yılında ilk İngiliz dövüş sanatçısı olarak Uluslararası Karate ve Kickboks Onur Listesi’ne (IKKHoF) alındı.

Daha sonra oyunculuk yapmaya başladı. Dünyaca ünlü Marvel filmi olan Doctor Strange‘de büyücü karakterini oynadı. Doctor Strange, 2016 yılında yayınlanan aynı adlı Marvel Comics karakterine dayanan bir Amerikan süper kahraman filmidir. Yapımcılığını Marvel Studios’un, dağıtımını Walt Disney Studios Motion Pictures’ın üstlendiği Marvel Sinema Evreni’nin (MCU) 14. filmidir.

Filmde Benedict Cumberbatch, beyin cerrahı Stephen Strange’i oynadı. Diğer oyuncular arasında ise Tilda Swinton, Mads Mikkelsen, Scott Adkins, Michael Stuhlbarg, Benedict Wong, Benjamin Bratt, Rachel McAdams ve Chiwetel Ejiofor gibi isimler yer aldı.

Marvels, Doctor Strange‘deki rolüyle tanınan İngiliz aktris Zara, 13 yaşındaki eşi Viktor Marke ile birlikte cinsel istismarda bulunduğı iddiasıyla tutuklandı. Olay 2005 ve 2008 yılları arasında gerçekleşti. O zamanlar 13 yaşında olan kız şu anda 20’li yaşlarda. Olayın gerçekleştiği dönemde Zara ve eşi Viktor Marke, Nottinghamshire’da dövüş sanatları eğitmenleriydi. İddiaya göre konumlarını genç kızdan yararlanmak için kullandılar.

Çift, çocukla cinsel ilişkide bulundukları da dahil olmak üzere toplamda 14 suçlamayı reddetti. Mahkemede genç bayanın polisle yaptığı sorgunun videosu oynatıldı. Zara’nın kıza ‘cesaret’ oyunu oynamak isteyip istemediğini sorduğu ve reşit olmayan kıza alkol verdiği iddia edildi. Zara Phythian, ilk olarak eşi ile cinsel ilişkiye girmeye başladı. Daha sonra da kız çocuğunu davet etti. Çocuğa, bunu kimseye anlatmaması gerektiğini, zaten anlatsa da kimsenin inanmayacağını belirtiklerini de söyledi.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu