MaksatModa

Yılbaşı İçin Dekorasyon Önerileri

instagram takipçi hilesi

Yılbaşı sofralarınızı birbirinden güzel süslemeler ile donatarak, daha neşeli bir atmosfer oluşturabilir, misafirlerinizi masanız için yılbaşı dekorasyon önerileri ile dekor ettiğiniz masada ağırlayabilirsiniz.

kapak 1

Yılbaşı denildiği zaman insanların aklına birçok şey gelir. Yeni bir seneye başlamanın heyecanı her yeri sarar. Bazı insanlar için bu gün herhangi bir gündür ve ekstradan bir hazırlık yapılmaz. Bazıları da yeni seneye nasıl girilir ise öyle geçeceğini düşünür ve sevdikleri ile beraber olmayı tercih eder.

Sizde yeni seneye girerken sevdiklerinizi evinizde konuk edecekseniz, masanız için yılbaşı dekorasyon önerilerini değerlendirebilirsiniz.

Yılbaşı İçin Dekorasyon Önerileri

Peçeteden Yılbaşı Ağacı

peceteden yilbasi agaci

Masa düzeni yılbaşı akşamı yemeklerinin en önemli detaylarından birisidir. Yaptığınız lezzetli yemekleri daha da lezzetli gösterebilecek birkaç düzenleme ile konuklarınıza basit bir şov yapabilirsiniz. Peçeteler ile yapabileceğiniz yılbaşı ağacı da bunlardan birisi. Aşağıdaki fotoğrafta bunu nasıl yapabileceğinizi görebilirsiniz.

peceteden yilbasi agaci yapimi 2

Şişeler ve Çam Ağacı Dalları İle Masa Süslemesi

yilbasi masa susu 2

Yılbaşı ağacı süslemek özellikle gençler için pozitif bir olay. Fakat anlamından bağımsız olarak evlere hareket ve enerji getirmiş oldukları inkar edilemez değil mi? Sonuçta doğanın rengi yeşil ve rengarenk süslemeler enerji vermek adına son derece yeterli olacaktır.

Baston Şeker İle Peçete Süslemesi

yilbasi masa susu

Yılbaşının en sevimlileri arasında bulunan baston şeker ile masanızın çeşitli noktalarını süsleyebilirsiniz. Peçetelerin içleri, tabaklar, bardakların kenarları gibi birden fazla noktada uyum sağlayabilirler.

Yılbaşı Masası İçin Konsept Çiçek

konsept cicek

Yılbaşı yemeği masasında çiçek olmadan olur mu? Çiçeklere mumlar eşlik ederse tabi ki olur. Bu tarz çiçekleri satın alabileceğiniz gibi kendiniz de evde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Cam bir mumluğun etrafına saracağınız gerçek ya da yapay yeşillikler ile masanızı tam da uygun bir konsepte sokabilmeniz oldukça basit.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu