Yerli Erkek Ünlüler

Yiğit Marcus Aral

Yiğit Marcus Aral Kimdir?

instagram takipçi hilesi

yigit marcus aral 1
Tam adı: Yiğit Marcus Aral
Doğum tarihi: 20 Kasım 1988
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Burcu: Akrep
Ailesi: Nevin Aral (Annesi)
Sevgilisi: Şevval Şahin 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Yazılım Mühendisi, Model
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Yiğit Marcus Aral Kimdir? Yiğit Marcus Aral, model ve yazılım mühendisidir.

Yiğit Marcus Aral, 20 Kasım 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Annesinin adı Nevin Aral’dır.

Bir ayağı İstanbul’da, bir ayağı ise ABD’dedir. Bu yüzden de üniversite eğitimini University of Miami Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamladı.

Eğitimini bitirdikten sonra İstanbul’a geldi. Bir modellik ajansına kayıt oldu ve 3 sene çalıştı. 2010 senesinde tekrardan ABD’nin Kaliforniya eyaletine yerleşti. ABD’de yazılım mühendisi olarak çalıştı. 2018 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanan “Survıvor 2018 All Star” isimli yarışma programına katıldı.

Yarışmanın ünlüler kadrosunda Damla Can, Adem Kılıççı, Hilmi Cem İntepe, Hakan Hatipoğlu, Turabi Çamkıran, Murat Ceylan, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sahra Işık, Nihat Doğan ve Ümit Karan gibi isimler yer alırken, gönüllüler takımında ise Marcus ile birlikte Cumali Akgül, Ramazan Kalyoncu, Birsen Bekgöz, Nevin Yanıt, Gizem Kurtulan, Yağmur Banda, Gamze Aksu, Ecem Karaağaç, Melih Özkaya ve Anıl Berk Baki gibi isimler yer aldı.

Marcus, 20 Şubat 2018 gecesi düzenlemen eleme konseyi ile adaya veda etti. Aynı gece Gamze Aksu‘da doktor raporu ile rahatsızlığı olduğu için yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. Aral, ünlü model Adriana Lima ile de çok yakın arkadaştır.

Yiğit Marcus Aral, 2018 yılında düzenlenen Miss Turkey 2018 güzellik yarışmasının birincisi olan Şevval Şahin ile bir birliktelik yaşamaktadır. Marcus’un adı son günlerde yaşadığı tatsız olaylar ile gündemde. Şevval Şahin, Kerem Sabancı Kamışlı ile bir restoranda baş başa yemek yerken görüntülenmişti. İkilinin aşk yaşadığı da iddia edildi. Bu gören Aral, Kerem Sabancı Kamışlı‘yı denize attı.

Olayın üstünden yaklaşık 3 ay geçtikten sonra intikam almak istediği iddia edilen Kerem Sabancı Kamışlı, 4 adamını Marcus’u dövmesi için gönderdi. Marcus’un yanına giden adamlar “Kerem Beyin Selamı Var” dedi ve Marcus’a saldırdı.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=VpzM4F4DBN0

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu