Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Yengeç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Yengeç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

Akrep ve Yengeç su burçlarıdır. Su grupları içe dönüktür. Bu içsel varlıklar hayalperestlerdir. Yengeç ve Akrep takımyıldızları kesilir. Zaten oldukça kırılgan olan bu iki takımyıldızı birbirlerine karşı da oldukça kibar ve naziktirler.

Yengeç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

Akrep erkeği ve Yengeç kadını çok uyumludur. Yengeç ve Akrep aynı grupta olduğu için iyi bir eşleşmedir. Her iki burcun insanları da duygularını yoğun bir şekilde yaşarlar.

Yengeç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Aşk Uyumu

Yengeç kadını anaç, biraz zorlayıcı, şefkatli ve duygusal bir burçtur. Genel olarak ağlayarak cevap veren bu burcun kadınları, onu tamamlamak için akrep burcu erkeği idealdir. Akrep erkeği de su burcu olduğu için Yengeç kadınının çocuksuluğunu ve rahatlığını kendisine çekmekten mutluluk duyacaktır. Aralarında uyumlu bir aşk vardır. Akrep erkekleri ve Yengeç kadınları aşka büyük değer verirler.

Sevilen ve beslenen iki insan gibilerdir. Her iki taraf da birbirini severse aralarında büyük bir uyum olur. Bu iki kişiden biri sevgiden yoksun olursa ve soğuk davranırsa ilişki bozulur.

Yengeç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Cinsellik Uyumu

yengec burcu kadini ve akrep erkegi uyumu4

Akrep, seks konusunda tutkulu olduğu bilinen bir burçtur. Yengeç burcu ise aynı zamanda cinselliği duygusal ve tutkulu bir şekilde yaşar. Akrep erkekleri ile Yengeç kadınlarının ciltleri oldukça uyumludur. Aralarındaki bu cilt uyumu ile aralarındaki tutkulu bağ uzun süre devam edecektir.

Yengeç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Evlilik Uyumu

yengec burcu kadini ve akrep erkegi uyumu2

Çin burcundaki en uyumlu çift onlardır. Bir Akrep erkeği aşık ne kadar hareketli ve heyecanlı olursa olsun, sevdiği sürece sadık bir insandır. Yengeç kadını da sadık ve aileden olduğu için çiftler arasındaki uyum yüksektir.

Yengeç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Hem Akrep erkekleri hem de Yengeç kadınları dürüstlüğü seven ve güvene değer veren insanlardır. Birbirlerine güvenmezlerse bir dostlukları bile olmaz.

Güvene dayalı dostlukları nedeniyle birbirlerine çok yakışırlar. Konuşmadıklarında bile anlaşırlar çünkü birbirlerini kolayca anlarlar. Hem Akrep erkeği hem de Yengeç kadını sezgiseldir. Birbirleriyle konuşarak iletişim kurmasalar da iyi anlaşırlar. Ayrıca konuşarak iletişim kurduklarında bile iyi anlaşırlar. Bu iki burcun insanları birbirleriyle büyük bir kolaylık ve kararlılıkla iletişim kurabilirler. Güzel sohbetler ederler ve birbirleriyle çok eğlenebilirler. Birbirlerine duygularını ifade etmekte çok iyidirler.

Yengeç Burcu Kadın ve Akrep Erkeği Anlaşabilirler Mi?

yengec burcu kadini ve akrep erkegi uyumu

Yengeç kadınları ve Akrep erkekleri aşık olmadan önce birbirlerine güvenmek isterler. Kolay kolay kimseye güvenmezler. Zamanla karşılarındaki kişinin dürüst olduğunu gördüklerinde aralarında çok güçlü bir ilişki, bir güven bağı oluşur. Birbirlerini çok iyi tamamlayan ve birbirlerini kolayca anlayan türden bir ikili diyebiliriz.

Bir Akrep erkeği ve bir Yengeç kadını, pek çok ortak noktası olan insanlardır. Birbirleriyle eğlenebildikleri ve anlaşabildikleri için çoğu zaman birbirlerinden olumlu yönde etkilenirler. İkisi de kızgınlıklarını, mutluluklarını, üzüntülerini çeşitli yönlerden ifade edebildikleri için aralarında zaman zaman sorunlar çıksa da birbirleri üzerinde her zaman olumlu bir etki bırakırlar.

İkisinin de güven sorunu var. Aynı zamanda her iki burç da tüm duyguları uç noktalarda ve anlarda yaşadıkları için özellikle duygusal olarak zayıf ve öfkeli olduklarında istemeden birbirlerinin kalbini kırabilirler. Bu nedenle duygularını kontrol etmeye çalışmalı ve düşünmeden hareket etmemeye özen göstermelidirler.

Yengeç Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu