Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Aslan Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Aslan Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

Duygusal olarak mükemmel Akrep erkeği ile soğuk ve duygusuz Aslan kadını arasındaki ilişki her zaman beklendiği gibi gitmez. İkilinin zıt kişilikleri bazen bir ilişkinin aksamasına, bazen de tamamen bitmesine yol açabilir.

Aslan Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu

Su burçları ve ateş burçları karakter olarak en zıt özelliklere sahiptir. On iki burcun hayata dair çok farklı yorumları vardır ve ilişkilerden beklentileri de çok farklıdır. Öte yandan, ara sıra da olsa uyumu yakalayan Akrep ve Aslan burçları da vardır. Bu çiftlerin en önemli özelliği farklılıklarını gizlemek yerine ortaya çıkarmalarıdır.

Bir Akrep erkeği, bir Aslan kadınına ilişkiden beklediğini rahatlıkla verebilir. İkisi de çok kıskanç oldukları için birbirlerinin özel hayatına karışabilirler. Bir Akrep, sevgilisinin ne giydiğinden, tanıştığı insanlara kadar pek çok konuya değinebilir.

Aslan Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Aşk Uyumu

aslan burcu kadini ve akrep erkegi uyumu2 768x432 1

İlişki ilk başladığında Akrep erkeği Aslan kadınına fazla sahip çıkmaya başlamıştır. Bunlar, özgürlüklerine derinden önem veren Aslan kadınları tarafından baskı araçları olarak görülebilir. Bu durumda tartışmaya başlayan çiftler ilk kavgalarını başlatırlar. Aslan kadını, ilişkinin yönetileni değil, yöneteni olmak ister. İki alfa işareti arasındaki bir çatışma, aşk hayatlarının üzerinde bir bulut oluşturabilir.

Bir Aslan kadınının birini sevebilmesi için öncelikle bazı karakter özelliklerini anlaması ve öğrenmesi gerekir. Aynı şekilde Akrep erkeği için de bir kadına aşık olmak için sadece fiziksel güzellik yeterli değildir. Akrepler konuşmaktan ve sevgilerini ifade etmekten korkmazlar. Diğerinin eşit derecede açık olmasını beklerler.

Aslan Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Cinsellik Uyumu

İkilinin cilt uyumunu yakalayabilmeleri için birbirlerini tanımaları ve alışmaları gerekiyor. Her iki burcun da tutkulu olması cinsel yaşamlarını monotonluktan korur. Seks, özellikle bir Akrep erkeği için önemlidir. Uyum içinde yaşayamadığı insandan yavaş yavaş uzaklaşır.

Aslan Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Evlilik Uyumu

aslan burcu kadini ve akrep erkegi uyumu1

Bir Akrep erkeği doğru kadını bulduğunu düşünürse evlenmek için fazla beklemez. Öte yandan, bir Aslan kadını romantik bir teklifi asla geri çevirmez.

Aslan Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Eğer çift samimi bir ortamda tanışırsa daha sonra sevgili olmaları zor olacaktır. Genellikle kişiliklerindeki zıtlığı önceden fark etmezler ve sevgili olma riskini almazlar.

Aslan Burcu Kadın ve Akrep Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Aslan adamları konuşmayı yürür ve dakik olmakla tanınırlar. Nefret ettiği ilk insanlar, toplantılara geç kalan insanlardır. Bir Aslan kadını, saatler öncesinden plan yapsa bile bir toplantıya geç kalabilir. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere sürekli olarak gider.

Sık sık birlikte sinemaya ve müzelere giden çiftler, seyahat etmeyi de severler. Bir Akrep burcu sosyal hayatta ne kadar neşeli ve esprili ise iş hayatında o kadar ciddi ve azimlidir. İş yerinde veya dışarıda aranmaktan veya mesaj atılmasından hoşlanmazlar. Bu durum, hayatlarındaki erkeği her zaman merak eden ve ondan haber almak isteyen Aslanlar arasında pek popüler değildir. Akrepler iletişimlerinde net olmayı severler.

Aslan kadını dinliyor gibi görünse de bildiklerini okumaya devam eder. Bir Akrep erkeği, özellikle başına başta hoşlanmadığı bir şey geldiyse, ilişkiyi bitirmek isteyebilir. Bu durumda Aslan kadınının tavrı ilişkinin devam edip etmeyeceğini belirler.

Aslan Burcu Kadını ve Akrep Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu