Astroloji ve Burçlar

Yay Burcu Kadını ve Başak Burcu Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Yay Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

Yay burçları ateş grubunda, başak burcu ise toprak grubundadır. İkisi karakter olarak birbirinden çok farklıdır. Anlaşabilmeleri zaman alır. Fakat bu zamanı başarılı bir şekilde atlatırlarsa çok güzel bir ilişki yaşayabilirler. Bu zamanı düzgü ve güzel atlatamazlarsa ilişkinini ilerlemesi zordur. İkili genel olarak dengeli bir şekilde ilerler. Birbirleri için fedakarlıklar yapabilirler.

yay burcu kadini ve basak burcu erkegi uyumu4

İlginizi çekebilir: Yay Burcunun Özellikleri

Yay burçları daha özgürlüklerine düşkünken, başak burçları tam bir işkoliktir. İkilinin bu konularda birbirlerine anlayışlı olmaları gerekir.  Başak burcu erkeğinin ve yay burcu kadınının genel olarak hayattaki amacı bellidir. İkili bu konuda birbirlerini sürekli takdir edebilirler. Bu durumla gurur duyabilirler. Hayattaki hedeflerinin belli olması, onları birbirine daha çok yakınlaştırabilir.

Yay Burcu Kadını ve Başak Erkeği Aşk Uyumu

Ateş grubuna ait yay burcu kadını ve toprak grubuna ait başak burcu erkeğinin bir araya gelmesi oldukça zordur. İki tarafında fedakarlık yapması gerekir. Çünkü iki tarafta da inatçılık ve ketumluk vardır. Bu özelliklerini en aza indirip, birbirlerine karşı anlayışlı olurlarsa güzel bir ilişki yaşanabilir. Benzer görüşleri ve ortak noktada olabilecekleri özellikleri de vardır. Bu benzer görüşler ikilinin uyumlu gözükmesine yardımcı olabilir. Fakat birbirlerine anlayışlı olmadıkları ilk olayda ilişki çatırdayabilir.

yay burcu kadini ve basak burcu erkegi uyumu2

Yay Burcu Kadını ve Başak Erkeği Cinsellik Uyumu

Başak burcu libidosu yüksek burçlar arasında yer alır. Yay burcu ise cinsellikte daha sakin ilerlemeyi tercih eder. Başak burcunun libidosu, ateşi ve isteği yay burcunun sakinliği ile bir araya geldiğinde güzel bir yatak uyumu yaşanabilir. Yay burcu cinselliğe düşkün burçlar arasında değildir. Başak burcu erkeği bu durumdan memnun olmayabilir.

Yay Burcu Kadını ve Başak Erkeği Evlilik Uyumu

yay burcu kadini ve basak burcu erkegi uyumu3

Yay burçları genel olarak özgürlükçü ve maceraperest insanlardır. Başak burçları ise işkolik insanlardır. Bu yüzden evlilikleri güzel ilerlemeyebilir. Yay burcu kadınları özgürlüğü ve sosyal hayatı seven insanladır. Büyük sorumlulukların altına girmekten kaçınabilirler. Başak burcu erkekler ise işten kalan zamanlarını evde rahat geçirmek isteyebilirler. Başak burcu erkeğinin enerjisizliği, yay burcu kadının enerjisiyle uyuşmaz. Birbirlerine çoğu zaman yetişemezler.

Sürekli gezmek isteyen yay burcu, başak erkeğinin iş için harcadığı vakitten muhakkak rahatsız olacaktır. İkili bu konuda da birbirlerine karşı fedakarlık yapmalılardır.

İlginizi çekebilir: Başak Burcunun Özellikleri

Yay Burcu Kadını ve Başak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Arkadaşlık anlamında aralarında uyum vardır. Fakat birbirlerine çok zaman ayıramayabilirler. Çünkü yay burcu kadını gezgin, başak burcu erkeği ise işkoliktir. Birbirlerine zaman ayırabilirlerse güzel bir arkadaşlık yaşanabilir. Bu arkadaşlığın ileri ki dönemlerde aşka dönüşme ihtimali çok azdır. Çünkü arkadaş olarak tanışan ikili, birbirleri ile olan uyumsuzluğun farkındadırlar.

yay burcu kadini ve basak burcu erkegi uyumu1

Yay Burcu Kadını ve Başak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

İki burçta hayatındaki insanlara çok değer verip, çok severler. Hayatlarında sevgiyle beslenip, sevgiyle beslenmek isterler. İki tarafta sevdiği insanlar için fedakarlık yaparlar. Bu fedakarlık karşılıklı ilerlediği sürece ilişki düzgün ilerleyebilir. Ama inatçı ve ketum taraflarını birbirlerine sürekli gösterirler ise ilişkinin bitişi erken olabilir.

Yay Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu