Yerli Kadın Ünlüler

Yağmur Karabal Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Yağmur Karabal
Tam adı: Burce Yağmur Karabal
Doğum tarihi: 17 Haziran 1992
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.70 m
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Sunucu, Influencer
Aktif Yılları: 2019 yılından bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Yağmur Karabal kimdir? Yağmur Karabal, 17 Haziran 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tam adı Burce Yağmur Karabal‘dır. Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi’nde İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlayan Karabal, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde MBA alanında yüksek lisansına devam etmektedir.

Üniversitenin ardından bir spor kanalında muhabirlik yapmaya başlamıştır. Futbol ve modaya olan tutkusunu birleştirerek spor sunuculuğu yaparken sosyal medya hesabında ise Influencer olarak paylaşımlar yapmaya başlamıştır. Karabal’ın koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğu ve LÖSEV gönüllüsü olduğu bilinmektedir.

Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarıyla öne çıkan ve bir kitleye sahip olan Yağmur Karabal’ın 2020 itibarıyla 251 bin takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medya fenomenleri arasında yer alan ve birçok fenomenle arkadaş olan Karabal, Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exatlon Challenge yarışmacıları arasında yer almayı başarmıştır.

3 Temmuz tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak olan Exatlon Challenge Türkiye yarışmasında yarışan 18 yarışmacı arasında yer almaktadır. Hırsı ve kararlı karakteriyle yarışmada iddialı olduğundan bahsetmektedir.

Karabal, 2018 yılında yayınlanan Şahin Tepesi isimli dizide küçük bir rol almıştır. Son olarak Acun Medya’nın youtube sayfasında Survivor için hazırladığı videolarda sunuculuk yapmıştır.

Son dönemlerde Karabal’ın adı Mucize Doktor dizisinin başrollerinden Onur Tuna‘yla birlikte anılmaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu