Victoria Bonya

instagram takipçi hilesi

victoria bonya 1
Tam adı: Victoria Bonya
Doğum tarihi: 27 Kasım 1979
Doğum yeri: Krasnokamensk, Rusya
Burcu: Yay
Boyu: 1.69 m
Ailesi: Galina Bonya (Annesi), Anatoly Bonya (Babası), Angelina Bonya (Kardeşi)
Eşi: Alexander Smurfit (Boşandı)
Çocuk (ları): Angelina Laetitia Smurfit
Mesleği: Model, Televizyon Sunucusu
Aktif Yılları: 2001 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Victoria Bonya Kimdir? Victoria Bonya, 27 Kasım 1979 tarihinde Rusya’nın Krasnokamensk kentinde dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Galina Bonya, babasının adı ise Anatoly Bonya‘dır. Kız kardeşinin adı da Angelina Bonya‘dır. Üniversite eğitimini Moskova Institute of Television and Radio Broadcasting Ostankino‘da almış ve 2004 senesinde başarılı şekilde mezun olmuştur.

Henüz 16 yaşında iken Moskova’ya taşınmıştır. Lotto Bingo isimli firmada işe başlamıştır. Daha sonra bir pencere üretim şirketinde çalışmıştır. 2001 senesinde  Dünya güzellik yarışması olan Miss Earth Güzellik Yarışması‘nda ülkesini temsil etmiştir. 2002 senesinde Amerika Birleşik Devletleri’ne gitmiştir.

Victoria Bonya, 2006 senesinde Rusya televizyon kanalı olan TNT televizyon kanalında 9 Mayıs 2006 ve 12 Nisan 2007 tarihleri arasında Dom-2 isimli gösteriye katılmıştır. Aynı zamanda 2007 yılının Eylül ayında “Penthouse” isimli derginin Rusya’da yayınlanan sayısında yer almıştır. 2007 senesinin aralık ayında ise “Maxim” ve “Penthouse” isimli dergilerinin kapak yüzü olmuştur. 2008 senesinin Haziran ayında “Goodyear” firmasının reklamlarında boy göstermiştir.

29 Eylül 2007 tarihinde “Cosmopolitan” isimli programı sunmuştur. 2007 senesinde “Aşkın Güzelliği” isimli sinema filminde rol almıştır. Bu filmde Maxim Voronkov ve Elana Proklova ile birlikte kamera karşısına geçmiştir. 2008 senesinde Bonya, “The Crazy” isimli şarkıda rol almıştır. 2009 senesinde Dima Bilan‘ın seslendirdiği “Lady” isimli şarkısının klibinde rol almıştır. 2010 senesinde Gekap‘ın “You Are So” şarkısında kamera karşısına geçmiştir.

Victoria Bonya, 2011 senesinde İrlandalı milyarder olan Michael Smurfit’in oğlu Alexander Smurfit ile dünya evine girmiş daha sonra ise boşanmıştır. Bu evliliğinden Angelina Laetitia Smurfit isimli bir kızı dünyaya gelmiştir.

Bonya, ülkemizde ise Burak Özçivit‘in İnstagram adresinde yaptığı yaptığı yorumlar ve attığı beğeniler ile gündem olmuştur. Bonya, geçtiğimiz günlerde corona virüsü hakkında yaptığı açıklamada “Dünyamızı kaybedeceğimize insanlığın yarısının ölmesini tercih ederim.” demişti. Bu açıklaması büyük bir kesim tarafından kınandı. Yaptığı paylaşımı ise kısa bir süre sonra takipçilerinden gelen tepkiler üzerine kaldırmak zorunda kaldı.

Victoria Bonya Rol Aldığı Filmleri

  1. 2010 – A mom is better! (Sinema Filmi)
  2. 2010 – University (Pauline Karakteri) (Televizyon Dizisi)
  3. 2007 – The Beauty Of Love (Sinema Filmi)

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=iO-oWMSN6V8

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.İnfo

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu