Kültür&Sanat

Ufak Tefek Cinayetler Kadınları

Karakter Analizi

instagram takipçi hilesi

Star TV ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi, heyecan ve ihtiras dolu yeni bölümleriyle ikinci sezona iddialı bir başlangıç yaptı. Başrollerini Mert Fırat, Gökçe Bahadır, Tülin Özen, Bade İşçil ve Aslıhan Gürbüz’ün paylaştığı dizide olaylar Sarmaşık adlı sitede meydana gelen cinayet etrafında şekilleniyor.

Geçen sezon nefes kesen bölümleriyle her Salı seyirciyi ekrana kilitlemeyi başaran dizi, bu sezon kadrosuna Ushan Çakır ve Osman Sonant’ı da ekledi. Yeni sezonda Ufak Tefek Cinayetler kadrosundan ayrılan tek isim ise “Edip” rolündeki Selim Bayraktar oldu. Şimdi de birbirinden apayrı kişilikleri ile beğeni toplayan dizi karakterlerimizi yakından tanıyalım.

ufak tefek cinayetler puhu tv 16 9 1534522153

OYA ( GÖKÇE BAHADIR)

Sarmaşık sitesi sakinlerinden birisi olan Oya, hırslı ve başarılı bir doktordur Merve, Arzu ve Pelin ile liseden arkadaştır. Lise yıllarında arkadaşları tarafından oynanan bir oyun nedeniyle okuldan atılır ve çok zor yıllar geçirir. İntihara bile kalkışır; fakat yılar sonra silkelenerek başarılı bir doktor olarak arkadaşlarının yanına geri döner. Diğerleri gibi Sarmaşık’ta yaşamaya başlar.

Böylece 4 kadın arasında bitmek bilmeyen entrika ve ihtiras rüzgarları esmeye başlar. Oya güçlü ve dik duruşu sayesinde diğer kadınlardan ayrılır Sert görünümünün aksine iyi kalpli, özü sözü bir, yumuşak huylu bir karakterdir.

ea5e6deb bf28 43e2 a435 4f623052c82d

MERVE (ASLIHAN GÜRBÜZ)

Sarmaşık sitesinin ve kızlar grubunun en sivrilen kişisi ve lideridir. Herkes ona hayran gözlerle bakar. Çok keskin bir zekaya sahiptir. İnsanları kışkırtmayı sever. Her zaman gücün kendisinde olduğunu bilmek ister. Tam bir kontrol manyağıdır. Dizide Serhan karakteri ile evlidir ve bir çocuk annesidir.

Kocasının soyadının verdiği gücü elinde bulundurmaktan büyük bir haz alır ve bunu her yerde kullanmaktan asla geri kalmaz. Bunun için kocasını kaybetmeyi göze alamaz. Canı yandığında son derece tehlikeli olabilir. Konu hele ki kocası ve itibarı olduğunda elinden geleni arkasına koymaz.

PELİN (BADE İŞÇİL)

Kızlar grubunun en tatlı görünüp arkadan iş çeviren kişisidir. Melek görüntüsünün altında hırslı ve bir o kadar da gözü kara bir kadın vardır. En iyi arkadaşı Merve’dir ve Pelin onun ekürisidir. Dizide Taylan karakteri ile evlidir ve bir çocuk annesidir. Kocasını takıntılı bir şekilde sahiplenir ve onu kaybetmeyi asla göze alamaz. Kocası söz konusu olunca son derece tehlikeli ve yırtıcı birisi olabilir.

752x395 bade iscil takipcilerini soke etti 1498487649564

ARZU (TÜLİN ÖZEN)

Kızlar grubunun en anaç ve ılımlı kişisidir. Diğer kızlara göre daha sakin ve kendi halinde bir yapısı vardır. Mehmet ile evlidir. İki çocuk annesidir. Ailesini ve arkadaşlarını sahiplenir, korur. Söz konusu ailesi olduğunda o sakinliğinden eser kalmaz. Arızalı bir kadına dönüşür.

Bakalım bu dört güçlü ve hırslı kadın ile yeni sezonda bizi neler bekliyor. İzleyip görelim.

Ufak Tefek Cinayetler – 2. Sezon Teaser

Kaynak
NTV

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu