Yerli Kadın Ünlüler

Tülin Yazkan

Tülin Yazkan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

tülin yazkan 1

Tam adı: Tülin Yazkan
Doğum tarihi: 28 Şubat 1991
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.62 m
Burcu: Balık
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Dizi Oyuncusu
Aktif Yılları: 2014 yılından bu yana
imdb-logo

youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Tülin Yazkan Kimdir? Tülin Yazkan, 28 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Küçüklükten beri oyuncu olmak isteyen güzel oyuncu bu yolda ilerlemiştir. İstanbul’da bulunan Beykent Üniversitesi‘nde Oyunculuk Bölümü‘nde eğitim almıştır. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini 2014 yılında Show TV‘de yayınlanmaya başlayan Yılanların Öcü isimli dizi ile başlamıştır.

Daha sonralarda da oyunculuk yapmaya devam eden Yazkan, Yazın Öyküsü, Kırlangıç Fırtınası, Bodrum Masalı ve Ufak Tefek Cinayetler isimli projelerde kamera karşısına çıkmıştır. 16 Aralık 2019 tarihinde Star TV ekranlarında seyirci ile buluşmaya başlayan Sefirin Kızı isimli dizide Menekşe karakterine hayat vermektedir.

Tülin Yazkan, Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek‘in hayat verdiği Sancar Efeoğlu‘nun eşi rolündedir. Bu dizide Engin Akyürek‘in hayat verdiği Sancar Efeoğlu gençlik yıllarında bir kıza sevdalanır. Kızın babası büyükelçidir ve sık sık ülke değiştirirler. Yazdan yaza ise tatil yapmak için Bodrum’a gelir. Kızın adı Nare’dir. Nare bir süre sonra sır bir şekilde ortadan kaybolur ve tam 9 sene sonra tekrar Bodrum’aa gelir. Fakat yanında bir de Sancar Efeoğlu’ndan olduğunu iddaa ettiği bir kız çocuğu vardır.

Engin Akyürek‘in hayat verdiği Sancar Efeoğlu ise dizide Tülin Yazkan‘ın hayat verdiği Menekşe ile dünya evine girecektir. Neslihan Atagül‘ün hayat verdiği Nare, tam düğün gecesi yanında çocuk ile çıka gelir ve dizi bundan sonra daha karışık bir hal alır. Eğer Sefirin Kızı dizisi hakkında daha geniş bir bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Sefirin Kızı Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Tülin Yazkan ve Engin Akyürek, Sefirin Kızı dizisinde karı koca karakterlerine hayat vermektedir. Öyle olacak ki bu aşk gerçek hayatta da alevlendi. Geçtiğimiz günlerde Engin Akyürek ve Tülin Yazkan‘ın aşk yaşadığı iddaa edildi. Takipçilerinin İstanbul Taksim Meydanı‘nda takipçileri tarafında çekilen bir fotoğrafta Engün Akyürek ve Tülin Yazkan‘ın el ele olduğu görülüyor.

Tülin Yazkan Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  1. 2019 – Sefirin Kızı (Menekşe karakteri) (Televizyon Dizisi)
  2. 2017 ve 2018 yılları arası – Ufak Tefek Cinayetler (Merve karakteri) (Televizyon Dizisi)
  3. 2017 – Kırlangıç Fırtınası (İnci karakteri) (Televizyon Dizisi)
  4. 2016 – Bodrum Masalı (İpek karakteri) (Televizyon Dizisi)
  5. 2015 – Yaz’ın Öyküsü (Öznur karakteri) (Televizyon Dizisi)
  6. 2014 – Yılanların Öcü (Televizyon Dizisi)

Videoları

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu