Yerli Kadın Ünlüler

Tuğçe Kazaz Kimdir?

instagram takipçi hilesi

tugce kazaz kimdir 3
Tam adı
: Tuğçe Kazaz
Diğer adı: Maria Seitaridis
Doğum tarihi: 26 Ağustos 1982
Doğum yeri: Edremit Balıkesir, Türkiye
Burcu: Başak
Boy: 1,83 m
Ailesi: Yegane Kazaz (Annesi), Metin Kazaz (Babası), Seda Kazaz (Kardeşi)
Eşi: George Yorgos Seitaridis (2005 – 2008)
Çocukları:
Mesleği: Model, Manken, Oyuncu
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  facebook-sayfasi  twitter-hesabi

Hakkında

Tuğçe Kazaz Kimdir? Tuğçe Kazaz, model, manken ve oyuncudur.

Tuğçe Kazaz Kaç yaşında? Ailesi ve Burcu, Boyu Kaç?

Tuğçe Kazaz, 26 Ağustos 1982 günü Balıkesir’in Edremit ilçesinde dünyaya gözlerini açtı. 1,83 m boyunda olan Kazan, Başak burcudur. Annesi Yegane Kazaz, babası ise Metin Kazaz’dır. Seda Kazaz adında bir de kız kardeşi vardır.

Tuğçe Kazaz Eğitimi

Eğitim hayatının yedi yılında basketbol ile ilgilendi. Bu yüzden İstanbul, İzmir ve Antalya gibi illerde yaşadı. Özel Ortadoğu Koleji ve Antalya Koleji’nde okuduktan sonra, üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde eğitim aldı. Fakat devamsızlık sebebi ile okuluna devam edemedi.

Tuğçe Kazaz Kariyeri

2000 yılında düznelenen “Elit Model Look” yarışmasına katıldı ve ikinci oldu. Daha sonra, Elite Model Look Paris seçmelerinde ilk 15’e girdi. 2001’de “Miss Turkey” güzellik yarışmasını kazandı. Bir güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra şarkıcı Kenan Doğulu ile uzun süreli bir ilişki yaşadı. Daha sonra Sezen Aksu’nun müzisyen oğlu Mithat Can ile bir birlikte yaşadı.

Kampüsistan adlı dizide rol aldı. “Loafing and Camouflage: Sirens in the Aegean” adlı Yunan filmi ile tanındı. Daha sonra 2007 yılında Can ve 2009 yıllarında Cin Geçidi filmlerinde yer aldı.

Tuğçe Kazaz, 8 Eylül 2005 günü hristiyanlığı tercih etti. Yunanistan Porto Germeno’da yer alan Ayios Nikolaos Kilisesi’nde vaftiz edildi. Daha sonra da Maria Seitaridis ismini aldı. Böylece Ortodoks oldu. 24 Eylül 2005 günü, Yunan oyuncu George Seitaridis ile Atina’da sade bir törenle dünya evine girdi. Evlendikten sonra Yunanistan’a yerleşti. Üç yıllık bir evliliğin ardından boşanarak Türkiye’ye döndü. Yeniden Müslüman olduğunu açıkladıktan sonra gece hayatını, alkolü ve sigarayı bıraktı.

Kazaz, geçmişte cesur bir model olarak tanınıyordu. Amerika ve Paris gibi moda merkezlerinde nadir görülen modellerden biriydi ve ani bir kararla podyumu terk etti. Son olarak, tesettür defilesine çıkmasının ardından, artık iş veya özel hayatında dekolte giymeyeceğini belirtti.

2012 yılında Uzun Hikaye filminde Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte rol aldı. Daha sonra yine 2012 yılında Hazal Kaya ve Furkan Palalı ile birlikte Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinde başrolde yer aldı.

AKP’ye yakınlığı ile bilinen Kazaz, zaman zaman CHP’yi eleştiriyordu. Fakat AKP’nin son dönemdeki politikasını ve Gazze konusundaki tutumunu beğenmedi için artık AKP’ye oy vermeyeceğini açıklamıştı. Daah sonra yaptığı açıklamada eğer seçim AKP ve YRP (Yeniden Refah Partisi) arasında olsaydı oyunu YRP’ye vereceğini, fakat rakip CHP olduğu için oyunu AKP adayı Murat Kurum‘a vereceğini belirtti.

Tuğçe Kazaz’ın “Ak Parti, Filistin ve Yeniden Refah Partisi hakkında” yaptığı videolu açıklamaya aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tuğçe Kazaz Dizi ve Filmleri

2014 – Kafkas
2013 – Gönül Hırsızı
2012 – Uzun Hikaye
2012 – Son Yaz Balkanlar 1912
2008 – Cin Geçidi
2007 – Can
2003 – Kampüsistan (Arzu) (TV Dizisi)

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu