Yabancı Kadın Ünlüler

Sara Arfaoui Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Sara Arfaoui
Tam adı: Sara Arfaoui
Doğum tarihi: 17 Haziran 1995
Doğum yeri: Nice / Fransa
Boyu: 170
Burcu: İkizler
Ailesi:…
Eşi: İlkay Gündoğan
Çocuk (ları): 1
Mesleği: Sunucu, Model, Oyuncu
Aktif Yılları:
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Sara Arfaoui 17 Haziran 1995 tarihinde Fransa’nın Nice şehrinde dünyaya gelmiştir. İkizler burcu olan ünlü isim 170 boyundadır.

Sara Arfaoui Hayatı

Son dönemlerde adından sıklıkla söz ettiren ünlü isim 1995 tarihinde Fransa’da doğdu. Ancak aslen İtalyan kökenli. Kariyerine ilk olarak L’eredità isimli İtalyan yarışma programıyla başladı. Burada kendinden söz ettirmeyi başaran ünlü isim daha sonrasında 2018 yılında yayınlanan Riki Feat. CNCO: Dolor de cabeza isimli klipte yer aldı. 

Yine 2018 yılında Les Princes et Les Princesses de l’Amour yarışma programında sunucu olarak görev aldı. Özellikle bu programda gerçekleştirdiği sunuculukla izleyicilerin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Sunuculuğun yanı sıra çeşitli projelerde model olarak da yer aldı.

2022 yılında ise ünlü futbolcular arasında yer alan İlkay Gündoğan ile dünya evine girdi. İkilinin nikah töreni Kopenhag’da gerçekleşti. Daha sonrasında Balıkesir’de 3 Temmuz 2022 tarihinde düğünleri yapıldı. Çiftin evliliklerinden bir çocukları var.

Ünlü isim evlilik sonrası modellik ve sunuculuğa ara verdi. Ancak hala instagram üzerinden influencer olarak çalışmaya devam ediyor. Özellikle büyük markalarla iş birliği gerçekleştirerek çeşitli projelerde yer alıyor. Bilhassa Instagram hesabında geniş bir kitleye hitap ediyor.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu