Mental Sağlık

Theta Healing Tekniği İle His Yüklemesi Nedir?

instagram takipçi hilesi

Theta Healing , Vianna Stibal tarafından 1994 tarihinde oluşturulmuştur. İnsanın zenginlik, sevgi, sağlık ve başarı hedeflerine ulaşabilmesini engelleyen bilinçaltı inanışlarının değiştirilmesine yardımcı olduğu yöntem olarak bilinir. Fiziksel ve ruhsal anlamda dinginlik sağlaması hedeflenmiştir. İnsan enerjisi, psikoloji kavramı ile iç içedir. Kaybedilen enerjinin geri kazanılması için meditasyon yapılması etkili olacaktır. Theta Healing Tekniğinin tek başınıza doğru olmayacağını bir uzmandan yardım alarak yapmanız gerekeceğini de yazımızın başında belirtelim.

Theta Healing Tekniği Nedir?

Theta Healing tekniği nedir, diye merak edenler için açıklayalım. Başkalarını, kendinizi ve kendi duygularınızı iyileştirmek adı altında bilinçaltınızdaki yaraları görmeniz diyebiliriz. Bu yaraların iyileştirilebilmesi için bu tekniği yapabilirsiniz. Beyninizi istediklerinizi yaşamak konusunda ikna etmeniz ve bilinçaltınızda oluşan ”Yapamazsın” düşüncesini yok etmeniz için oldukça etkili bir yöntemdir. Theta ile birlikte beyin dalgası ve uyku frekansı sağlanır. Bu frekans zihninizi dinlemenizis sağlarken aynı zamanda sakinleştirir.

Theta Healing Tekniği İle His Yüklemesi

Meditasyondan hızlı sonuç almak isteyenlerin mutlaka denemesi gerekir. Direkt olarak sonuç alabileceğiniz, kendinizi inandırabileceğiniz ve özsaygınızın artması için oldukça etkili bir yöntemdir. Theta, güçlü ve derin meditasyon tekniği olarak bilinir. Evrende bulunan yaşam enerjilerini üzerinize çeker, bilinçaltınıza yerleştirmiş olduğunuz kötü inançları yıkmanızı sağlayacaktır.

Theta Healing Tekniği İle His Yüklemesi Nedir?

His yüklemesi, Kuantum Mekaniği Prensibi ile eşdeğerdir. Etrafınıza yaydığınız enerjiyi, frekansı ve duygu durumunu, istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Thetahealing seanslarında kullanılan bu teknik, oldukça önemli ve etkilidir.

theta healing teknigi ile his yuklemesi nedir1

İnsanın içinde beş çeşit duygu vardır. Kızgınlık, korku, üzüntü, sevgi ve neşe. Bu hislerin yenilenmesi ve tazelenmesi için oldukça etkilidir. İnsan bir hissi tecrübe ettiğinde genelde ruh içerisinde o hissin tanımını oluşturur. Hiç tatmadığı hislerin tanımı olmadığı için bu duruma ”Bilmeme, Bilememe” denir. Thetahealing ile birlikte bilinemeyen duygular için his yüklemesi yapıldığı gibi, kötü yaşanmış hisler için tazelenme de mümkündür.

Theta Healing Tekniği İle His Yüklemesi Nasıl Yapılır?

Theta Healing ile birlikte his yüklemesi nasıl yapılır sorusuda yazıyı okuyanlar için merak konusudur. Theta Healing ile birlikte his yüklemesi yapmak için, temek kök inanç çalışması ve mucize his yüklemesi yapılır. Bu meditasyonada iki çeşit his yüklemesi vardır.

  1. Olumsuz olan hisleri ve inanışları çıkararak yerine olumlu olanı yerleştirmek olarak adlandırabiliriz. İnsanın içerisinde bulunan olumsuz inanç kalıbını yıkarak, olumlu olanı yerleştirmek doğru olan olacaktır. Olumsuz inançlar kişinin hayatında adım atmasına engel olacaktır. His yüklemesindeki bu işleme Temel Kök İnanç Çalışması denilir. Yapılan inanç çalışmalarıyla birlikte olumsuz olan düşünceler, olumlu şekilde dönüşüp kişinin günlük yaşamına fayda sağlayacaktır. Bu durum bir nevi evrene olumlu mesaj göndermek olarak da değerlendirilebilir.
  2. İkinci yol ise Mucize His Yüklemesi olarak bilinir. Daha önce tatmış olmadığınız hislerin, bir şekilde size aktarılması ve bu hissiyatı orada yaşamanız olarak değerlendirilebilir. Hissiyatın size yüklenmesiyle birlikte, bu duygunun bir tanımı olacaktır. Belirsizlikten kurtulmuş olacaksınız. Hislerin oluşması için oldukça önemli bir adımdır. His yüklemeleri bilmediğimiz duyguların ve hislerin öğrenilmesinde kullanılır. Aynı zamanda daha önce deneyimlemiş ama kötü deneyimlemiş olduğunuz hissiyatlarında düzelmesinde oldukça faydalıdır.

Thetahealing Tekniği İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu