Yabancı Kadın Ünlüler

Taylor Hill Kimdir?

instagram takipçi hilesi

taylor hill 1 1
Tam adı: Taylor Marie Hill / Taylor Hill
Doğum tarihi: 5 Mart 1996
Doğum yeri:  Palatine, Illinois, ABD
Boyu: 1.78 m
Ailesi: Mackinley Hill, Logan Rae Hill, Chase Hill (Kardeşleri)
Sevgilisi: 
Mesleği: Manken, Model, Oyuncu
Aktif Yılları: 2013 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Taylor Hill Kimdir? Taylor Hill, 5 Mart 1996 tarihinde Palatine, Illinois, ABD’de dünyaya gözlerini açmıştır. Küçüklüğünden beri jimnastik ile ilgilenmektedir. Mackinley Hill, Logan Rae Hill ve Chase Hill isimlerinde iki kız bir erkek kardeşi vardır. Lise eğitimini Arvada Ponoma Lisesi‘nde tamamlamış ve 2012 yılında mezun olmuştur.

Henüz 14 yaşında iken fotoğrafçı ve ajans temsilcisi olan Jim Jordan tarafından keşfedilmiş ve mankenlik yapmaya başlamıştır. 2013 yılında İntimissimi kataloğunda yer alarak modellik ve mankenlik sektörüne ilk adımını atmıştır. 2014 yılında H&M için modellik yapmıştır. 2015 yılının ” En Umut Veren Modeli” ödülünü sahibi olmuştur. Aynı yıl Victoria’s Secret‘e katılmıştır. 2015 yılının Ağustos ayında Fashion Media Awards tarafından “Yılın Modeli” seçilmiştir.

Taylor Hill, 2016 yılında “Neon Şeytan” isimli sinema filminde rol almıştır. Forbes tarafından açıklanan “Dünyanın En Çok Kazanan Modelleri” listesinde  4 Milyon $‘lık kazanç ile 17. sırada kendisine yer bulmuştur. 2016 yılının Temmuz ayında Lancôme‘un yeni yüzü olmuştur.

İngiltere, Amerika, İspanya, Arabistan, Fransa, Japonya, Meksika ve Ekvador için “Vogue” ve “Harper’s Bazaar”, Hollanda, Fransa ve Avustralya için “Elle”, “W”, “Madame Figaro”, “Dazed”, “LOVE” ve “V”; Rusya için “Número”, “Pop Magazine”, Türkiye, İngiltere, İspanya, İtalya için “Cosmopolitan”, “Russh Magazine”, “Grazia”, “Glamour” ve İtalya için “Marie Claire” dergilerinde yer almıştır.

Taylor Hill, 2016 yılında Çağatay Ulusoy ile birlikte “Colin’s” markasının “Bize Uyar” isimli reklam filminde kamera karşısına geçmiştir. Ünlü model Milano, New York ve Paris Moda Haftası‘nda Versace, Chanel, Valentino, Armani, Dolce & Gabbana, Moschino, Brandon Maxwell, Givenchy, Tommy Hilfiger, Balmain, Fendi, H&M, Kenzo, Alexander Wang, Ralph Lauren, Lanvin, DKNY, Miu Miu, Michael Kors, Marc Jacobs ve Bottega Veneta gibi markalar için podyuma çıkmıştır.

Taylor Hill Filmleri ve Dizileri

  1. 2020 – Kırık Kalpler Galerisi (Taylor Karakteri) (Sinema Filmi)
  2. 2016 – Neon Şeytan (Model Karakteri) (Sinema Filmi)
  3. 2013 – Hollywood’un Temptations (Jessica Karakteri) (Kısa film)

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu