Tarz Sahibi Evde Olması Gerekenler Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Tıpkı giyim modasında olduğu, dekorasyonda da her geçen gün yeni trendler ve yen dekorasyon anlayışları yaratılıyor ve yaygınlaşıyor. Fakat gelip geçen trendlerin ötesinde,artık tüm uzmanlar tarafından yüksek estetik anlayışı yaratmış olduğu kabul edilen bazı kalıplarda yok değil.

kapak 1

Tarz sahibi bir evde çoğunlukla karşılaşmış olduğumuz olmazsa olmaz tasarım unsurları neler olduğuna değineceğiz.

Retro Mobilya Parçaları

retro

Vintage ve retro parçalar son dönemlerin en gözde dekorasyon trendleri arasında bulunuyor. Fakat trend olmalarının oldukça kuvvetli bir nedeni de var; Bu tarz vintage ya da retro tasarımlar yılların ve dekorasyon akımlarının arasından süzülerek günümüzde hala aynı güçlü etkiyi yaratabilen parçalardır. Bunun için de evinizde kendi stilinize uygun retro mobilya bulundurmanız gerekmekte.

Sanatı Kullanın

sanat

İster çağdaş sanatıtn örneği olan soyut tablo, isterseniz klasik bir resim, isterseniz de modern bir heykel… Yaşam alanınızın ve sizin ne istemiş olduğunuz stiliniz karar verecek buna. Sanata yatırım yapmamk her zaman yaşam kalitenizi arttıracaktır.

Etkileyici Aynalar

etkileyici aynalar

Aynalar evleri derinleştirerek daha geniş göstermekten daha fazlasını üstlenirler aslında. Şık ve sıra dışı çerçeveye sahip aynalar heme fonksiyonel bir aksesuar hem de estetik olarak etkili bir stil ortaya çıkarır.

Farklı Lambalar

lamb

Aydınlatma evleriniz için en önemli dekorasyon parçalarından birisidir. Yaşam alanlarınızın iyi ışıklandırılması dekorasyonun kalitesini de etkileyecektir. Hatta sarı ışık mı yoksa beyaz ışık mı tercih etmiş olduğunuz da yaşam ortamınızın görünümünü etkileyecektir. Fakat bir aksesuar olarak benzersiz ve sıra dışı lambalar odaların görünümüne güzel bir katkı sağlayacaktır.

Sıradanlıktan Kurtulmuş Halılar

son

Neredeyse tüm evlerde halı ve kilimler kullanılmaktadır. Fakat o standart halı desenlerin evinizin tüm estetiğini sıradanlaştırmış olduğunu belirtmek zorundayız. Modern ve sıra dışı desenler de oturma odaları için farklılık yaratacaktır.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu