Tarih

Tarihin En Korkunç 10 Kehaneti

instagram takipçi hilesi

Daha önce birkaç yerde de görmüştüm bu bilgiyi. İlgimi çekmişti. Ama yazmaya fırsat bulamamıştım. Şimdi daha fazlasını görünce yazayım dedim. Bir çok kaynaktan derlediğim “Tarihin En Korkunç Kehanetleri” yazımda ilginizi çekecek çok detay var. Bunları hemen aşağıda göreceksiniz. Hatırlatmadan geçmek istemiyorum, sizin için yazımın sonunda ilgili videoları ekledim.
Alois-Irlmaier

Tarihin En Korkunç Kehanetleri:

1- Alois Irlmaier Kehaneti

Irlmaier, üçüncü dünya savaşı hakkında kehanetlerde bulunan sıradan bir alman vatandaşıydı. Fakat diğer insanlardan ayıran en önemli özelliği üçüncü dünya savaşının, Orta Doğu’da patlak vereceğini düşünmesiydi. 21.yüzyıldan buyana birçok insan, üçüncü dünya savaşının Orta Doğu’da başlayan sorunlar ile ortaya çıkacağını düşünmektedir. Tıpkı 1950’li yıllarda yaşamış ve bunu tahmin etmiş olan Alois Irlmaier gibi.

Hildegard-von-bingen

2-Hildegard Von Bingen

Hildegard von Bingen, 11.yüzyılda,yüzyıllar sonra büyük bir devletin kurulup bütün dünyaya hükmedeceğini ve beklenmedik bir zamanda yıkılacağını söylemişti. Depremlerin, fırtınaların ve medcezirin yol açtığı dev dalgaların birbiri ardına sıralanarak bu ülkeyi ortadan kaldıracağını belirtmişti. ABD ile ilgili yaptığı müthiş kehanet haricinde, dünya barışı ile ilgili de tahminlerde bulunmuştur. Hildegard von Bingen’e göre Fransız tahtı tekrar kurulup, Fransa dünyaya hakim olduğu zaman, dünya barışı sağlanacaktı.

Baba-Vanga

3- Tarihin En Korkunç Kehanetleri: Baba Vanga

1911 ve 1996 yıllarında yaşamış olan Baba Vanga şifalı otlar satan ve mistik güçlere sahip olduğuna inanılan görme engelli roman bir kadındır. Baba Vanga,2023 yılında dünyanın yörüngesinde bir değişiklik olacağını  söylemiştir. Yine bir kehanetinde, yeryüzünde 4599 erkeğin ölümsüzlüğe ulaşacağını ve 100 yıl sonra, diğer gezegenlerde yaşayan yabancılar ile bir araya geleceğimizi ve hep birlikte asimile olmuş bir biçimde yaşayacağımızı belirtmiştir.

Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga’nın söylediklerinin büyük bölümü doğru çıktı. Baba Vanga, Bulgaristan’da 1989 yılında devrilen eski komünist diktatör Todor Jivkov dahil çok sayıda devlet adamını kehanetleri ile etkiledi.

İkinci Dünya Savaşı’nın sonucundan Gandi’nin ölümüne, 11 Eylül saldırılarından Obama’nın ABD Başkanı olacağına kadar pek çok kehanette bulundu. İkinci dünya savaşı sırasında Nazi lideri Adolf Hitler tarafından bizzat ziyaret edilen, Rus gizli servisi KGB’nin bile tavsiyeler aldığı Baba Vanga, 1996 yılında 84 yaşında hayata veda etti.

Vangelia Gushterova ya da kısaca Vanga Sovyetler’in çöküşünü bildi. Prenses Diana’nın ölümünü de. Önümüzdeki sonraki yıllar için öngördükleri ise oldukça ilginç.

2015 ­Savaş yüzünden Kuzey Yarımküre’de oluşan radyoaktif kalıntılar, hayvan ve bitkilerin yok olmasına neden olacak. Nükleer savaştan canlı çıkan Avrupalılar ise Müslümanlar tarafından başlatılacak kimyasal saldırıyla karşı karşıya kalacaklar.

2018­ Dünyanın yeni süper gücü Çin Cumhuriyeti olacak. Sömürenler sömürge haline gelecek.

2023 ­Yerkürenin yörüngesinde belli belirsiz bir değişiklik yaşanacak.

2026 ­Avrupa’nın nüfusu tükenme noktasına gelecek.

2028 ­Yeni bir enerji çeşidi geliştirilecek (büyük olasılıkla kontrol altına alınmış termonükleer reaksiyon).

Yavaş yavaş açlığın önüne geçilecek.

İçinde insan bulunan bir uzay gemisi Venüs’e yollanacak.

2033­ Kutuptaki buzullar eridikçe yerkürenin su seviyesi artacak.

2043 ­Dünya ekonomisi çok iyi durumda olacak. Müslümanlar Avrupa’nın hâkimi olacak.

2046 ­Tüm vücut organları yeniden üretilip çoğaltılabilecek. Hastalanan organın yerine yenisinin konması en çok kullanılan ve en basit tedavi yöntemi olacak.

2076 ­Sınıfsız bir toplum düzeni sunan Komünizm tüm dünyaya hâkim olacak.

2084­ Doğa yeniden canlanacak.

2088 ­İnsanların saniyeler için yaşlanmasına sebep olan yeni bir hastalık türeyecek.

2100 ­İnsan yapımı yapay bir güneş Dünya’nın karanlık yüzünü aydınlatmada kullanılacak.

2111 ­İnsanlar, androide benzer yaşayan robotlara dönüşecek.

2123 ­Küçük ülkeler arası savaşlar olacak. Büyük ülkeler tüm bunların dışında kalacak.

2164 ­Hayvanlar yarı insan haline dönüşecek.

2170­ Büyük bir kuraklık yaşanacak.

2183 ­Mars gezenindeki bir koloni nükleer güç haline gelecek ve Dünya’dan bağımsızlığını talep edecek.

2196 ­Asya ve Avrupa ırkları tamamen birbirine karışacak.

2201 ­Güneş’teki termonükleer reaksiyonların yavaşlaması sonucu hava sıcaklığı düşecek.

2256­ Bir uzay gemisi Dünya’ya yeni bir hastalık getirecek.

2221 ­Dünya dışı yaşam arayışında insanlar korkunç bir şeyle karşılaşacaklar.

Fatima

4- Fatıma

26 Haziran 2000 tarihinde Kardinal Ratzinger tarafından dünyaca ünlü Fatıma’nın üç gizli sırrı teori bir şekilde ortaya çıkarıldı. Çoğu insan bu sırlardan habersizdi, ta ki bu sırların bazı kısımları sızdırılana kadar, bu bilgi sızdırılmalarına Vatikan’dan bir onaylama gelememesine rağmen sırların içeriği bir çok kişinin korkmasına sebep olmuştur. Özellikle Papanın öldürülmesi ve üçüncü dünya savaşı kehanetleri insanları çok korkuttu.

Ursula-Southeil

5- Tarihin En Korkunç Kehanetleri: Ursula Southeil 

Ursula Southeil hiç kuşkusuz insanlık tarihininde bilinen en büyük kehanetçi olarak görünebilir. Samuel Pepys zamanında bazı kesimler tarafından peygamber gibi görülen Ursula, İngiltere’nin Nostradamus’u olarak da düşünülebilir.

“At olmadan ilerleyen bir at arabası gelecek ve tüm dünyaya keder ve üzüntü salacak.”

Ursula Southeil

Mitar-Tarabich

6- Mitar Tarabich

Mitar Tarabich Sırbistan’da 1829-1899 yıllarında yaşamış az bilinen bir kahindir. Sırbistan’ın 19.yy’daki politik olayları ve 2.Dünya savaşı öngörüleri doğru çıkmıştır.

” Tüm dünya, garip bir hastalıkla boğuşacak ve kimse ona tedavi bulamayacak. Herkes, ben biliyorum, çok akıllıyım, bilim adamıyım der ama kimse bir şey bilmez. İnsanlar düşünüp duracaklar ama doğru sonuca ulaşmaları olanaksızdır. Çare ; Tanrı’nın yardımıyla etrafımızda ve içimizdedir.”

Robert-Nixon

7-Robert Nixon

Robert Nixon,15.yy da İngiltere’nin Cheshire şehrinde yaşamış küçük bir çiftçidir. Çok az konuştuğu ve konuştuğunda da sessizce mırıldandığı için bir çok kişi tarafından zihinsel engelli olarak düşünülürdü. Fakat buna rağmen, gelecekle ilgili birçok kehaneti doğru çıkmıştır. Günümüzle ilgili pek çok kehaneti (Ay’a yolculuk, ses kayıt cihazları, ampül vb) gerçekleşmiştir. Ümit ederiz ki kötü olanları gerçekleşmez!

Papa-Kehanetleri

8-Papa Kehanetleri

Papalar kehaneti, Aziz Malachy adına affedilen ve 112 tane latince kısa kehanetlerin bulunduğu bir listedir. Bu listeye göre tüm katolik papalar (bir kaç anti-papa ile birlikte) tahmin edilmiş ve bu listede yer almıştır. Ancak kehanetler insanlarla doğrudan paylaşılmadığı için kehanetlerin içeriği çoğu zaman söylentiden ileri gidememiştir. Ama sızan bilgilerin ortak noktası 21.yy’daki 3.dünya savaşıdır.

Beyaz-At-Kehaneti

9-Beyaz At Kehaneti

1843 yılında, Momon dininin kurucusu olarak görülen Joseph Smith tarafından ortaya atılan kehanettir. Bu kehanete göre, Amerika’da daha önce hiç görülmemiş büyüklükte korkunç bir kaos olacak. Bu Kaosta Amerika yüksek hükümeti kaybedecek, yeryüzündeki tüm kötülükler bu ülkede olacak. Baba oğluna karşı ve de çocuk babasına karşı savaşacak, aynı şekilde anne kız çocuğuna, kız çocuğu da annesine karşı duracak.

St-Nilus

10-St.Nilus

St Nilus,5.yy’da yaşamış St Joh’un öğrencisi olan münzevi bir keşiş idi. Ona göre ; 1900 yılından  sonra, insanlar anlaşılmaz bir tavır takınacaklar. Deccalin gelme zamanı yaklaştığında, insanların kafasında şehvetli tutkular bir bulut yığını gibi büyüyecek. Daha sonra ,dünya anlaşılmaz bir hal alacak. İnsanların görünüşleri de değişecek, elbiselerde ve saç stillerinde ki edepsizlikler yüzünden kadınları erkeklerden ayırmak imkansız olacak. O zaman Deccalin gelmesi an meselesidir.

Tarihin En Korkunç Kehanetleri hakkında ilgili videolar

https://www.youtube.com/watch?v=p_EaLVvdaO4

4 Yorum

  1. Tüyler ürpertici durumlar bunlar ben en çok bilinen ve saygı duyalan Baba Vanga’dan bahsediyorum dedikleri çıkıyor valla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu