Yerli Kadın Ünlüler

Süreyya Yalçın Kimdir?

instagram takipçi hilesi

sureyya yalcin kimdir 6
Tam adı: Süreyya Yalçın
Doğum tarihi: 18 Aralık 1984
Doğum yeri: 
Boyu: 1,64 m
Burcu: Yay
Ailesi: Faruk Yalçın (Babası)
Eşi: Kerem Doğru (2005), Önder Bekensir (2008), Ozan Baran (2016)
Çocuk (ları): 
Mesleği: İş İnsanı
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Süreyya Yalçın Kimdir? Süreyya Yalçın, iş insanıdır.

Süreyya Yalçın, 18 Aralık 1984 günü dünyaya gözlerini açtı. Babası iş insanı Faruk Yalçın’dır. Aslen Diyarbakır‘ın Ergani ilçesindendir. Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım‘ın kuzenidir.

Sahip olduğu serveti ile Forbes listesine girmeyi başardı. Yalçın, 2005 yılında Kerem Doğru, 2008 yılında Önder Bekensir ve 2016 senesinde Antakyalı iş adamı Ozan Baran ile dünya evine girdi. 2016 yılından beri ABD’nin Miami kentinde yaşıyor.

Yalçın, son günlerde sık sık gündemde olmaya devam ediyor. 1984 doğumlu Süreyya Yalçın, bir süre Önder Bekensir ile evlendi. Daha sonra anlaşamadılar ve ayrıldılar. 2016 yılında iş insanı Ozan Baran ile evlendi. Babası Faruk Yalçın, 2008 senesinde hayata veda etti. Eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olan Aziz Yıldırım da kuzeni.

2008 yılında babası vefat ettikten sonra tüm miras kendisine kaldı. Babasından kalan 97 milyon dolarlık miras ile gündeme geldi. Toplam 5 milyar dolarlık serveti ile  Forbes dergisi tarafından yayınlanan “En Zenginler” listesinde Türkiye’nin en zengin 21. dünyanın ise en zengin 721. kişisi oldu.

Yaptığı hareketler ile de sık sık gündeme geliyor. Amerika’dan her geldiğinden adında sıkça söz ettiriyor. Giydiği kıyafetler ve takındığı tavırlar ile kimi insanlar tarafından tepki toplasa da bazı insanlar da beğeniyor. Son olarak yangın bölgesinde çektirdiği resimler ile tepki toplamıştır.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu