Trend

Su Burcu Yazgı Coşkun

instagram takipçi hilesi

su burcu yazgi coskun 22

Tam adı: Su Burcu Yazgı Coşkun
Doğum tarihi: 15 Nisan 2004
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1,34 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sinema ve dizi oyuncusu
Aktif Yılları: 2012’den Günümüze
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun, Kırmızı Oda isimli TV8’de Cuma günleri yayınlanan dizideki oyunculardan bir tanesidir. Küçük yaşından beri oyunculuk yapan Su Burcu, hem güzelliği hem de mükemmel yeteneği ile kendine hayran bırakmıştır.

Sosyal medyanın ve internet aramalarının ilk sıralarında olan oyuncu, 15 Nisan 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk kariyeri ise 10 yaşındayken başlamıştır. 2014 senesinde başlayan oyunculuk serüveninde çocuk oyunculuğun hakkını sonuna kadar vermiştir. Su Burcu başrolünde Binnur Kaya’nın rol aldığı Kırmızı Oda dizisinde ise “Güler” karakterini oynamaktadır.

Özlem Duran Menajerlik ile çalışan oyuncunun, reklam filmleri de son derece ilgi çekicidir. Bu reklam filmlerinden bir tanesi de 30 Ağustos Zafer Bayramı’da çekilmiştir. Nezahat Onbaşı rolünde oynadığı reklam filminin yönetmenliğini Tolga Karaçelik yapmıştır.

Bir diğer reklam filmi ise Türk Telekom içindir. Türk Telekomun reklam filminde dede torun ilişkisini sımsıcak bir şekilde aktarmıştır. Sevimliliği ve oyunculuğu ile herkesi büyülemeyi daha çok küçükken başarmıştır. Türk Telekomun bayram için çekilen reklam filminin seslendiricisi Haluk Bilginer‘dir.

2017 yılında yayınlanmaya başlanan ve çok sevilen dizilerden bir tanesi de Kadın dizisidir.  FOX TV’de yayınlanan Kadın dizisinde Su Burcu Yazgı Coşkun da rol almıştır. Su Burcu, Kadın dizisinde Bahar rolüne hayat veren Özge Özpirinççi‘nin çocukluğu rolünde oynamıştır. Konuk oyuncu olarak rol alsa da izleyicilerin hafızasında unutulmayan bir yer bırakmıştır.

Kırmızı Oda dizisinden önce Kuzgun isimli dizide oynamıştır. 2019 senesinde damgasını veren Kuzgun dizisinde Naz rolünde oynayan Su Burcu, 2018 yılında ise Bizi Hatırla dizisinde rol almıştır.

Su Burcu ile birlikte çalışan ünlüler ve yönetmenler yeteneğine hayran kalmıştır. Bu nedenle onunla bir defa çalışan mutlaka yeniden birlikte olmak istemiştir. Su Burcu’nun eğitimi hakkında bilgiye henüz erişememiş olsak da tiyatro eğitimi aldığını bilmekteyiz.

Filmleri ve Dizileri

 1. Kırmızı Oda :(Güler, Televizyon Dizisi 2020)
 2. Kuzgun : (Naz, Televizyon Dizisi 2019)
 3. Bizi Hatırla : (İrem, Sinema Filmi 2018)
 4. Kara Yazı : (Songül Uluçınar, Televizyon Dizisi 2017)
 5. Kadın : (Bahar’ın küçüklüğü, Televizyon Dizisi 2017)
 6. Bizim Hikaye : (Ceylan, Televizyon Dizisi 2017)
 7. Aşk Yeniden : (Elif Su, Televizyon Dizisi 2015)
 8. Sana Bir Sır Vereceğim : (Zeynep, Televizyon Dizisi 2013)
 9. Sen Üzülme : (Mine, Televizyon Filmi 2013)
 10. D@bbe: Bir Cin Vakası (Sinema Filmi 2012)
 11. Karadayı : (Neşe, Televizyon Dizisi 2012)

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu