hosting

Şilan Makal

Şilan Makal

Tam adı: Şilan Makal
Doğum tarihi: 26.05.1993
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1,74 m
Ailesi:
Burcu: İkizler
Sevgilisi: Şener Özbayraklı (Nişanlısı)
Mesleği: Model , Oyuncu
Aktif Yılları: 2015’den bu yana
imdb-logo Şilan Makal

Sosyal Medyada

instagram-hesabi Şilan Makal facebook-sayfasi Şilan Makal twitter-hesabi Şilan Makal
Başlıklar

Hakkında

Son zamanlarda genç ve öne çıkan ya da yakında daha da ön planda olacak olan sanatçıların biyografilerine yöneldik. Tabi diğer biyografilere de devam ediyoruz ama ağırlık olarak genç ve yetenekli ünlülerin biyografileri önceliğimiz. Onlardan biri de Yeni Gelin Dizisinde Dilan karakterine hayat veren Şilan Makal. Şilan Makal kimdir? Biyografi sayfasında en geniş ve en güncel haliyle sizlere sunmuş olacağım. Tıpkı bizim diğer biyografilerimiz gibi…

Şilan Makal, 26 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul,Türkiye’de dünyaya geldi. Eğitimini, Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Rahşan Ecevit

İlk olarak 2015 yılında Show TV‘de yayınlanan İşte Benim Stilim adlı stil yarışmasında tanıdık. Bu yarışmada sunucu olarak  Öykü Serter, jüri üyeliğini ise Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu üstlenmişti.

Hep oyuncu olmak isteyen Makal, Tuğçe Yıldırım’dan Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi  alarak profesyonel anlamda oyunculuk yapmak için kolları sıvadı ve tam donanımlı bir şekilde oyunculuğa başlamak istedi.

Merve Boluğur ile yakın arkadaş olan Şilan Makal, Murat Dalkılıç‘ın Aşinayız adlı parçasının klibinde rol aldı. Bu onun oyunculuk anlamında ilk işidir. Ayrıca bu videouyu aşağıdan videoları bölümünde bulabilirsiniz.

Şilan Makal, son zamanlarda çok konuşulan ve izlenen popüler dizilerden Yeni Gelin dizisinde Dilan karakterine hayat vermektedir. Bu onun dizi oyunculuğu anlamında kariyerindeki de ilk işidir. Bu dizide Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi ile birlikte rol almaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Fulya Öztürk

Şilan Makal gelecek vaat eden genç oyunculardan biridir. Yeni Gelin dizisindeki Dilan karakteriyle şimdiden belli bir hayran kitlesi vardır. Gelecek yıllarda adından sıkça söz ettirecektir. Biz de onun hakkında bütün biyografik gelişmeleri burada yer verip, güncellemiş olacağız.

Şilan Makal Filmleri ve Dizileri

  1. 2018- Yeni Gelin / Dilan (TV Dizisi)

Şilan Makal’ın Rol Aldığı  Diğer Yapımlar

  1. Murat Dalkılıç Ft. Oğuzhan Koç – Aşinayız (video klip oyuncusu)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Google Araması Şilan MakalYoutube Araması Şilan Makal

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu